KK „13“ vs Resmila.lt (53:38)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:50 val., peržiūros: 642

Lapkričio 12 dieną „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „13“ priemė svečius „Resmila.lt“. KK „13“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Resmila.lt“ buvo iškovoję dvi pergales ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus tris minutes komandas skyrė vienas taškas (2:3). Vėliau taškus rinko KK „13“. „Resmila.lt“ nerado būdų atakas užbaigti sėkmingai, o aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (11:3). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 11 taškų (14:3).

Antrą kėlinį taikliu metimu prasidėjo „Resmila.lt“ (14:6). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (18:8). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 13 taškų (24:11).

Trečią kėlinį geriau pradėjo KK „13“ ir net šešias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Tuo metu šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 12:0 (36:11). Septintą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Resmila.lt“, o baigiantis aštuntai minutei svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki 20 taškų (36:16). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis aikštėje dominavo KK „13“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (43:16).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (45:18). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Resmila.lt“ (45:23). Komandos keitėsi taikliais metimais (51:30). Paskutinėmis kėlinio minutėmis aštuonis taškus be atsako pelnė „Resmila.lt“ ir likus kiek daugiau nei minutei privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės . Visgi rungtynių pabaigoje „Resmila.lt“ intrigos atkūrti nesugebėjo (53:38). „Resmila.lt“ pralaimėjo antrą kartą, o KK „13“ iškovojo trečią pergalę.

KK „13“ žaidėjas L.Stankevičius: „Pasakysiu tik vieną, kažkas nenori eiti į Didžiąją taurę, tik todėl taip laimėjome. Mes tikėjomės iš konkurentų geresnio žaidimo, bent pagal jų rezultatus. Čia buvo parodija.“ Paklaustasm, ar komanda stengėsi žaisti greitai, treneris atsakė: „Mes visada taip stengiamės, bet čia gali būti, kad yra stengiamasi dėl Mažosios taurės. Aš taip galvoju, buvo labai panašu į tai.“

Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ palaužė KK „13“ komandą (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 23:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ įveikė „Resmila.lt“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 16:10 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)Tik ketvirtame kėlinuke savo žaidimą atradę „MRU VSF“ įveikė „Resmila.lt“ krepšininkus (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:34 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „LazybuGuru.lt“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 18:07 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)