Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Randeris (61:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 13 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“

2018 kovo 13 d., Antradienis, 21:42 val., peržiūros: 876

Kovo 13 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ priemė svečius „Randerį“. Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ir „Randeris“ stojo į pirmą aštunfinalio dvikovą.

Rungtynes geriau pradėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 7:0 .Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Randeris“ (7:2). Vėliau komandos žaidė lygiai, nerezultatyviai. Prasidėjus devintai minutei komandas skyrė tik du taškai (12:10). Per likusį laiką Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ išsaugojo dviejų taškų pranašumą (16:14).

Antro kėlinio pirmas tris su puse minutės komandos žaiodė nerezultatyviai, o įpusėjus ketvirtai minutei „Randeris“ buvo priekyje (16:18). Vėliau komandos žaidė apylygiai, o Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ aštuntą minutę įgijo dviejų taškų persvarą (23:21). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (26:23). Kėlinio pabaigoje „Randeris“ pataikė du metimus, kurie padėjo svečiams įgyti trijų taškų persvarą (26:29).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (28:29). Vėliau net penkias minutes „Randeris“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus be atsako (28:36). Kėlinio pabaigoje Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ prisivijo varžovus (34:36), o kėlinio pabaigoje „Randeris“ padidino persvarą iki keturių taškų (34:38).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, nei vienai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik vienas taškas (50:49). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, žaidė lygiai. Prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei į priekį išsiveržė „Randeris“ (59:60). Netrukus taiklus dvitaškius persvarą grąžino šeimininkams (61:60). Per likusį laiką komandos taškų nepelnė, o Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ iškovojo pirmą pergalę aštunfinalio serijoje (61:60). Antros poros rungtynės kovo 18 dieną, sekmadienį, 15:30 A. Sabonio KC.

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komandos kapitonas M.Ūsas: „Nemanau, kad šiandien buvo kažkas išskirtinio rungtynėse. Tiesiog rungtynių pabaigą geriau sužaidėme. Rungtynių metu išlaikėme apylygį rezultatą, varžovai nepabėgo, dėl to ir laimėjome.“ Paklaustas, kuo varžovai nustebino ir ką norėtų pakeisti prieš antras aštunfinalio rungtynes, žaidėjas atsakė: „Varžovai kaip ir kiti varžovai bandė žaisti per aukštus žaidėjus prieš mus. Reikės tieisog gerai sužaisti prieš varžovų aukštaūgius ir laimėsime kitas rungtynes.“

„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nugalėdami „Randeris“ krepšininkus pateko į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Sabonio KC 2000 II – „Beko“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 18:48 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno NTI-PN“ įveikė „Sabonio KC 2000 II ‒ „BEKO“ (79:78) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:19 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)Po permainingos kovos „Kauno rami“ įveikė „Randerį“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 20:17 val.)