Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs KK „Alfa būrys“ (71:59)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC 2000 II – „Beko“ pergalingai pradėjo ketvirtfinalį

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 18:48 val., peržiūros: 534

Trečiadienį, kovo 21 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Sabonio KC 2000 II – „Beko“ bei svečių KK „Alfa būrys“. Pirmoje rungtynių pusėje kiek pranašesni atrodė svečiai, kurie naudojosi savo ūgio ir masės pranašumu. Tačiau antroje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie perimė rungtynių iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie atrodė gyvesni puolime, o gynyboje jiems gan neblogai sekėsi tvarkytis su aukštesniais ir tvirtesniais savo varžovais. Vėliau geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa, pasinaudojusi tuo, kad varžovai nepataikė iš patogių padėčių bei persvėrė rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:17. Antrojo kėlinio pradžioje KK „Alfa būrys“ komandai vis dažniau pavykdavo išnaudoti ūgio pranašumą ir pelnyti taškus iš po krepšio ir taip pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinuko laiką komandos pradėjo strigti puolime, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos ir toliau žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Netrukus svečiams buvo pavykę įgyti devynių taškų pranašumą, bet tuomet greitus aštuonis taškus pelnė aikštelės šeimininkai ir braukė savo atsilikimą iki minimumo. Per likusį kėlinio laiką „Sabonio KC 2000 II – „Beko“ sugebėjo persverti rezultatą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:44. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus ir įgijo jau aštuonių taškų pranašumą. Tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė KK „Alfa būrys“ ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Tuomet penkis taškus paeiliui šeimininkams pelnė M.Ūsas ir likus žaisti dvi minutes, „Sabonio KC 2000 II – „Beko“ pranašumas buvo septyni taškai. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai sugebėjo įtvirtinti savo pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 71:59.

Gustavas Skorobogatovas („Sabonio KC 2000 II – „Beko“):
“Manau, kad varžovai nuo mūsų spaudimo pavargo, taip pat pataikėm tritaškius metimus, tad tas ir nulėmė mūsų pergalę.“

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nugalėdami „Randeris“ krepšininkus pateko į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ sunkiai susitvarkė su BK „Centre“ ekipa (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ krepšininkus (2018 kovo 03 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Alaina“ įveikė A.Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipą (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ palaužė „Randerį“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 21:42 val.)Po krepšiais dominavę „Kauno TPMC ‒ 2“ nugalėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Alumnita“ iškovojo pirmąją pergalę sezone patiesdama Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Grande“ įveikė KK „Alfą būrį“ ir žengia į C lygos finalą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Sabonio KC“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)