Kauno Rami & Gi-Gr vs Dumblas (68:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 11 d., Sekmadienis, 21:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami & Gi-Gr“ pasiekė nesudėtingą pergalę

2018 kovo 11 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 614

Sekmadienį, kovo 11 – ąją dieną, Saulės gimnazijos salėje, įvyko C lygos didžiosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami & Gi-Gr“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „Kauno Rami & Gi-Gr“ komandą.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute„Kauno Rami & Gi-Gr“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai – 20:16.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Dumblas“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė 5:0 spurtą ir taip įgijo pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 38:31.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Bet savo pranašuma parode „Kauno Rami & Gi-Gr“ , komadiškas darbas padėjo įsiveržti į priekį. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo – 57:48.

Lemiamą kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „Dumblas“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 5 taškai. Tačiau tuomet „Kauno Rami & Gi-Gr“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems vaisių. Galutinis rungtynių rezultatas – 68:61.

Kauno Rami & Gi-Gr komandos žaidėjai G.Vyšniauskas ir T.Vyšniauskas: Mūsų pergalę lėmė geras nusiteikimas, buvome gerai užsivedę, norėjome nugalėti šitą komandą ir dar greitas puolimas, tritaškiai ir gera gynybą.

„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ susitvarkė su „ASU dubleriais“ (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ be vargo įveikė „BK Centre“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kauno Rami“ patiesė savo kolegas (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ lygioje kovoje patiesė „Elektromontuotoją“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ nors ir iššvaistė solidžią persvarą, tačiau palaužė „Ryterna Group“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ eliminavo „Dumblą“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 18:28 val.)