Hermis vs Dentist Team (111:90)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 14:20 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 16:46 val., peržiūros: 1666

Sekmadienį, lapkričio 13 – ąją dieną, Garliavos A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Top Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Hermio“ ir svečių „Dentist Team“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyvia šeimininkų ataka, po kurios pasižymėjo M.Kudirka. Abi komandos mačą pradėjo rezultatyviai, bet įpusėjus ketvirčiui žaidimo ritmas sulėtėjo. Sužaidus keturias minutes rezultatas dar buvo lygus – 9:9. „Hermio“ krepšininkai spurtavo ir kelių minučių atkarpą laimėjo 7:0, taip atitrūkdami nuo varžovų. O iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes, po A. Surgauto tritaškio komandas skyrė jau dviženklė šeimininkų persvara – 27:17. Dviženklę persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos – 33:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvia „Dentist Team“ ataka, bet po to jie praleido į savo krepšį 4 taškus paeiliui ir sužaidus nepilną minutę jau turėjo 14 taškų deficitą. Svečiai nepasimetė ir per kelias minutes sumažino atsilikimą iki 9 taškų. Šeimininkų gynyba pradėjo braškėti, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 4:12 ir iki kėlinio pabaigos likus truputį daugiau nei minutei, jau kvėpavo varžovams į nugarą (52:51). Per likusį laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir prieš ilgąją pertrauką „Hermio“ komanda turėjo trapią 1 taško persvarą – 54:53.

Po pertraukos žaidimo ritmas atkivaizdžiai sulėtėjo, padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų. Po kelių iš eilės nesėkmnigų išpuolių šeimininkai, turėdami jaunesnę ir greitesnę sudėtį, nusprendė greitinti žaidimo tempą ir tai pasitesino – oponentai nebespėdavo paskui juos. Sužaidus beveik tris minutes komandas skyrė 7 taškai, o įpusėjus ketvirčiui svečiai atsilikinėjo jau 9 taškais (68:59). „Dentist Team“ krepšininkams buvo sunku spėti paskui greitai į puolimą bėgančius varžovus ir iki ketvirčio pabaigos likus kelioms minutėms jie turėjo dviženklį deficitą. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai truputį išsikvėpė ir tuo pasinaudoję svečiai sumažino jų turėtą persvarą. Paskutinį žodį šiame ketvirtyje tarė K.Matukaitis pataikęs dvitaškį – 80:73.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas šiose rungtynėse visgi buvo tik formalumas. Šešiese į rungtynes atėję „Dentist Team“ krepšininkai neatlaikė varžovų primesto rungtynių tempo ir per porą minučių juos paleido į priekį – 89:79. Dviejų minučių atkarpą vedami S. Pažėros ir T. Skardžiaus šeimininkai laimėjo 8:0 ir susikrovė jau saugią 18 taškų persvarą (97:79). Per antrąją kėlinio pusę svečiams nebepavyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 111:90.

Hermis: Tomas Skardžius – 34 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 29 tšk., Saimonas Pažėra – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

Dentist Team: Ramunas Bačiūnas – 32 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Matukaitis – 28 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Stasaitis – 16 tšk. (8 rezult. perd.)

„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)