Hermis vs Compensa (67:73)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui

2017 sausio 15 d., Sekmadienis, 14:55 val., peržiūros: 1554

Sekmadienį, sausio 14 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio C lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Hermis“ ir svečių „Compensa“ ekipų.

Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai – nei vienai komandai nepavyko atitrūkti ir įgyti pranašumo. Pirmojo kėlinio antroje pusėje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką (15:13). Antrojo kėlinio pradžioje žaidimas taip pat vyko apylygiai. Komandos buvo susikoncentravusios į gynybą, o puolime dauguma metimų skriejo pro šalį. Kėliniui einant į pabaigą „Hermis“ spurtavo ir įgijo 4 taškų persvarą prieš ilgąją pertrauką.

Po ilgosios pertraukos „Hermis“ pradėjo protingiau žaisti puolime ir susikrovė 4 taškų persvarą (34:30). Sužaidus 24 minutes rungtynių rezultatas buvo lygus – 37:37. „Compensa“ pradėjo daugiau žaisti po krepšiu ir tai davė rezultatų - trečiajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes, jie pirmavo 41:44. „Hermis“ prieš ketvirtąjį kėlinį nenorėjo susigadinti nuotaikos ir atsakė spurtų, tai leido įgyti 5 taškų persvarą. Aidant trečio kėlinio pabaigos sirenai „Compensa“ žaidėjas J. Medekšas smeigė tolimą metimą ir prieš ketvirtą kėlinį paliko tik 2 taškų skirtumą – 51:49

Ketvirtajame kėlinyje vyko arši kova ir nei viena komanda nenorėjo lengvai atiduoti pergalės varžovams. Rezultatas ketvirtajame kelinyjė buvo lygus net tris kartus. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Compensa“ turėjo 2 taškų persvarą (56:58). „Hermis“ nepasidavė – 36 rungtynių minutę rezultatą išlyginę šeimininkai nenuleido rankų. Likus žaisti vos 3 minutes „Compensa“ šaltakraujiškai sužaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir šventė labai sunkią pergalę prieš „Hermis“ komandą. Galutinis rungtynių rezultatas 67:73.

„Hermis“ Saimonas Pažėra 23 tšk. (7 atk. kam. 7 rezult. perd.), Aurelijus Surgautas 12 tšk., Tomas Skardžius 12 tšk. (6 rezult. perd.), Gintaras Žilinksas 9 tšk. (21 atk. kam.).

„Compensa“ Justas Medekšas 22 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Sakalis 19 tšk. (17 atk. kam.), Nerijus Kriaučiūnas 16 tšk. (9 atk. kam.), Merūnas Visockis 14 tšk.

„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)