Return vs Baltic Transline (77:107)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 1305

Antradienį, sausio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Return“ ir svečių „Baltic Transline“ ekipų. Susitikimą puikiai pradėję šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau vėliau didžioji dalis metimų skriejo pro šalį, kuo puikiai pasinaudoję „Baltic Transline“ ekipos žaidėjai susikrovė solidų pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 77:107 (29:22, 20:32, 16:27, 12:26).

Rungtynių pradžioje pagirtinai iš toli atakavęs E. Gramauskas vedė „Return“ į priekį. Kiek vėliau prisijungė ir kiti šeimininkų ekipos snaiperiai, kurių taiklių tritaškių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki septynių taškų. Vis tik, antrame kėlinuke „Baltic Transline“ susiėmė ir ėmė mažinti deficitą. Nepaisant to, pavieniais veiksmais taškus rinkę „Return“ kurį laiką dar sugebėjo išlaikyti persvarą, bet prieš pat ilgąją pertrauką geriau pasirodę svečių ekipos žaidėjai perėmė iniciatyvą savo naudai. 49:54.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkams krepšys užsirišo galutinai, kuo puikiai pasinaudoję svečiai surengė spurtą net 2:22 ir įgijo 25-ių taškų atotrūkį. Kiek atsipalaidavę „Baltic Transline“ ekipos krepšininkai ketvirčio pabaigoje leido priešininkams šiek tiek sušvelninti deficitą. Vis tik, lemiamos rungtynių dalies eigoje ir toliau dominavę svečiai nebesuteikė priešininkams jokių šansų pakovoti dėl pergalės, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė solidžią pergalę rezultatu 78:107.

„Return“: Edvinas Gramauskas – 43 tšk., Lukas Grincevičius – 12 tšk., Povilas Venclovas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Baltic Transline“: Tomas Viršilas – 31 tšk. (16 atk. kam., 11 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 28 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Kęstutis Kaupas – 18 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Klupšas – 17 tšk., Mindaugas Leščinskas – 13 tšk.

M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Baltic Transline“ penketukas neturėjo jokių šansų prieš „Nebajerį“ (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Return“ žaidėjai „Brentex Trailer“ ekipai priešinosi tik kėlinį (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 22:30 val.)Ilgą laiką pirmavę Randeris vis tik nusileido Baltic Transline, kuris keliauja į aštuntfinalį (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:31 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavę „Baltic Transline“ išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:35 val.)