Team Five vs BC „Ambi“ & Alaina (50:68)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“

2017 sausio 12 d., Ketvirtadienis, 01:00 val., peržiūros: 1769

Trečiadienį Kauno kolegijos (mažoji salė) sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Team Five“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Ambi“ & Alaina.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Pirmieji spurtą surengė BC „Ambi“ & Alaina ekipa 7:0, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 6:11). Po minutės pertraukėlės „Team five“ susitvarkė su gynyba ir ėmė mažinti skirtumą, kol galiausiai įgijo minimalų pranašumą – 13:12.

Antram kėlinukui prasidėjus BC „Ambi“ & Alaina įjungė aukštesnę pavarą ir pranašumas augo su kiekviena minute ( 17:24). Šeimininkams toliau sunkiai sekėsi išlipti iš duobės, o svečiai didino atotrūkį – 21:34.

Po ilgosios pertraukos „Team five“ susitvarkė su puolimu bei suaktyvino gynyba, ko pasakoje ėmė mažinti skirtumą. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik du taškai ( 37:39). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes BC „Ambi“ & Alaina pavyko atsigauti po šalto dušo ir prieš lemiamą kėlinuką atstatė 6 taškų pranašumą – 41:47.

Ketvirtą kėlinį svečiai pradėjo „sausa“ atkarpa 10:0 ( 41:57). BC „Ambi“ & Alaina toliau nestabdė apsukų, kur didino pranašumą ( 44:66). Likęs laikas buvo tik formalumas ir BC „Ambi“ & Alaina iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 50:68.

Po laimėtų rungtynių BC „Ambi“ & Alaina ekipos treneris, V.Čypas, teigė:“ Šiandien ,manau, buvo stipresni nei varžovai. Mūsų suolelis buvo ilgesnis. Neįsivėliame į chaotišką žaidimą.“

Team Five (S): Edvinas Rarivanas – 21 tšk., Martynas Kaštalianovas – 8 tšk., Domantas Ladyga – 7 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Ambi“ & Alaina: Remigijus Snieškus – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Čypas – 14 tšk., Tomas Tamaliūnas – 8 tšk.

KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)KK“13“ po nesunkios kovos įveikė „Tema Five“ ekipą. (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 23:41 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)