BC „Ambi“ & Alaina vs Huawei (36:99)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Huawei“ pervažiavo savo varžovus

2016 spalio 25 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 1123

Pirmadienį, spalio 25 dieną, A.Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „BC „Ambi“ & Alaina“ bei svečių „Huawei“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir po pirmojo kėlinuko turėjo jau dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje atrodė dar baisiau šeimininkams, kurie šį kėlinį pralaimėjo net dvidešimties taškų skirtumu, tad praktiškai „Huawei“ pamatus pergalei buvo pastatę jau po pirmosios rungtynių pusės.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau tuomet „Huawei“ ekipa spurtavo 11:0 bei įgijo jau dviženklį pranašumą. „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipai koją kišo ne tik netaiklūs metimai, tačiau ir gausybė klaidų, kurios leido svečiams į greitą puolimą išbėgti dažnai ir niekieno netrukdomiems. Po pirmojo kėlinuko svečių pranašumas buvo dviženklis, o rezultatas buvo 11:27. Antrajame kėlinyje prasidėjo dar didesnis „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipos krachas. Jie per šį kėlinį tesukrapštė vos šešis taškus, o tuo kaip reikiant pasinaudojo svečiai. Jie ir toliau, kaip peilis per sviestą, skrodė varžovų gynybą bei tiesiog dominavo baudos aikštelėje. Galiausiai šį kėlinuką „Huawei“ laimėjo 20-ties taškų skirtumu, o po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau 36-ių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmų dviejų ketvirčių buvo 17:53.

Trečiajame kėlinyje svečių puolimas ir gynyba suprastėjo. Jie per šį kėlinuką pelnė tik 19-ą taškų ir praleido 13-ą. Tai, iš esmės, buvo geriausias „BC „Ambi“ & Alaina“ kėlinukas. Per šį ketvirtį jie mažiau klydo bei dažniau sėkmingai užbaigdavo atakas, ko jiems pritrūko pirmoje rungtynių pusėje. Visa tai žadėjo kiek geresnę baigtį šiai ekipai po nekokios rungtynių pradžios. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 30:72. Visgi, ketvirtasis kėlinukas buvo praktiškai identiškas antrajam kėliniui. Per šį ketvirtį šeimininkai sukrapštė vėl vos šešis taškus, o praleido net 27. Galiausiai skirtumas tarp komandų pradėjo darytis nepagarbus, o nuo dar didesnio sutriuškinimo „BC „Ambi“ & Alaina“ ekipą išgelbėjo švilpukas, signalizavęs rungtynių pabaigą. Galutinis rungtynių rezultatas 36:99.

A.Dervinskas („Huawei“):
„Susirinkom šešiese, bet sužaidėm tokias lengvas varžybas. Pirmos varžybos šiame sezone, tai gavosi tokia pusiau treniruotė. Nors kolektyvas žaidžia ir taurėse ir visur, bet buvo tiesiog įdomu susitikti po vasaros, pasižiūrėti kaip kas atrodo“.

BC „Ambi“ & Alaina: Gediminas Jakelis – 7 tšk., Vytautas Jakelis – 7 tšk., Tomas Andrijonas – 6 tšk.

Huawei: Žymantas Jašinas – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Dimitrijevas – 18 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 17 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Ernestas Kalinskas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ peržengė SK „Neveronių“ barjerą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Huawei“ ekipos patekimą į B lygos ketvirtfinalį vainikavo P. Balčiūno galingas dėjimas rungtynių pabaigoje (2017 kovo 17 d., penktadienis, 21:49 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)