BC „Ambi“ & Alaina vs Compensa (61:53)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“

2016 lapkričio 14 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 1692

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, A. Smetonos gimnazijoje įvyko C lygos „Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio apatinėje dalyje esančios ekipos – šeimininkai BC "Ambi & Alaina (0-3) ir svečiai "Compensa" (0-4).

Jau pačioje pirmojo kėlinuko pradžioje BC „Ambi“ & Alaina, po dviejų paeiliui V. Čypo tolimų šūvių, parodė, jog šiose rungtynėse jie labai rimtai nusiteikę pagaliau iškovoti pirmąją pergalę, ir nutolo 13:3. Ir nors kėlinuko pabaigoje „Compensai“ pavyko šiek tiek aptirpdyti varžovų pranašumą iki 21:13, visgi V.Jakelis, dviem tolimais šūviais ketvirčio pabaigoje leido šeimininkams pirmauti 29:13.

Antrasis kėlinukas buvo labai nerezultatyvus. Įpusėjus ketvirčiui R.Snieškus, taikliu metimu iš po krepšio padidino BC „Ambi“ & Alainos pranašumą jau iki dvidešimties vieno taško 38:17. Kėlinuko pabaigoje svečių komandos krepšininkas A.Juravičius, taikliu tritaškiu sumažino skirtumą iki 38:20.

Trečiajame kėlinuke „Compensa“ spurtavo ir po taiklaus J. Medekšo tritaškio priartėjo iki 38:27. Tačiau labai greitai BC „Ambi“ & Alaina vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių S. Grėbliausko metimų vėl nutolo 52:33.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Ambi“ & Alaina pirmąsias septynias minutes niekaip nesugebėjo pralaužti svečių gynybos, kuo puikiai pasinaudojo „Compensa“, kurie po penkių paeiliui T. Savicko taškų priartėjo iki 52:46. Visgi, tada V.Čypas įšovė tritaškį, sunkų metimą pataikė T.Andrijonas ir BC „Ambi“ & Alaina išsaugojo savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 61:53 BC „Ambi“ & Alainos komandos naudai. Tai buvo pirmoji šeimininkų pergalė. Tuo tarpu, „Comensa“ ekipai pirmosios savo pergalės dar teks palaukti.

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 19 tšk., Saulius Grėbliauskas – 12 tšk., Julius Povilaitis – 10 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Compensa: Mindaugas Sakalis – 12 tšk., Mindaugas Samuolis – 12 tšk., Justas Medekšas – 11 tšk.

„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)