Huawei vs KMAIK (80:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1733

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Huawei“ (4/0) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „KMAIK“(3/1) .

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų greitomis atakomis, tačiau „Huawei“ geriau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 13:8). „KMAIK“ ekipai pavyko periimti iniciatyvą į savas rankas ir E.Daunora buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „Huawei“ toliau strigo gynyboje, kur svečiai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:16). Paskutinėmis sekundėmis Ž.Jašino tritaškis metimas „Huawei“ išvedė į priekį – 17:16.

Antrame kėlinyje „KMAIK“ pradėjo strigti gynyboje ir šeimininkai padidino pranašumą iki 5 taškų ( 25:20). Vis dėlto, svečiai smeigė tris tritaškius metimus ( 25:29). Likus žaisti dvi minutes „Huawei“ surengė 5:0 atkarpą, kur skirtumą sumažino iki minimalaus – 35:36.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova, tačiau „KMAIK“ ėmė strigti puolime, o „Huawei“ pasididino pranašumą iki 6 taškų ( 43:37). Po minutės pertraukėlės šeimininkai žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 57:46). Per likusį laiką „Huawei“ pasididino atotrūkį iki 19 taškų – 65:46.

Ketvirtame kėlinyje „Huawei“ toliau nestabdė apsukų ir išlaikė pranašumą ( 72:52). Likęs laikas buvo tik formalumas , kur „Huawei“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 80:67.

Po laimėtų rungtynių „Huawei“ ekipos treneris, E.Daunora, teigė:“Susirinkome nepilna sudėtimi, tačiau svarbu, kad laimėjome. Kaip visada, nepataikėme tolimų metimų. Svarbu pergalė.“

Huawei: Domas Juknevičius – 18 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 18 tšk., Vilmantas Vainauskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Žymantas Jašinas – 10 tšk.

KMAIK: Lukas Patašius – 23 tšk. (15 atk. kam.), Evaldas Basys – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Imantas Šturma – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)A. Tilindės 54 pelnyti taškai nutiesė „Huawei“ komandai pergalę prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)Penkiese susirinkę „Laipsniai“ nugalėjo „KMAIK“ ekipą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 01:05 val.)M. Lukmino tritaškių lietus paskandino „KMAIK“ ekipą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)