KMAIK vs Kauno Rami (70:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido kelialapio į ketvirtfinalį

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 00:01 val., peržiūros: 906

Antradienį, kovo 28 dieną, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „KMAIK“ bei svečių „Kauno Rami“. Tai buvo trečiasis ir lemiamas šių dviejų komandų susitikimas ir šiose rungtynėse sprendėsi klausimas, kuri komanda žengs toliau. „KMAIK“ ekipa tvirčiau sužaidė antrojo ketvirčio pabaigą bei trečiojo kėlinuko pradžią, kas leido jiems užtikrintai kontroliuoti situaciją beveik visų likusių rungtynių metu. Visgi, „Kauno Rami“ dar metė iššūkį savo varžovams, tačiau to nepakako ir aikštelės šeimininkai atsilaikė bei žengė į ketvirtfinalį.

Rungtynių pradžia abejoms komandoms sekėsi gana sunkiai. Daug pramestų metimų tarp abiejų komandų. Visgi, vėliau ekipoms pavyko įgyti šiokį tokį ritmą ir tuomet aikštelės šeimininkai buvo įgiję keturių taškų atotrūkį. Tačiau tuomet aštuonis taškus be atsako pelnė „Kauno Rami“ ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidė vietiniai ir išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:15. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Kėliniui perkopus į antrąją pusę, komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau tuomet „KMAIK“ laimėjo atkarpą 13:4, kuri leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą. Visgi, šio pranašumo jiems išlaikyti iki ketvirčio pabaigos nepavyko, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:31.

Trečiojo kėlinuko pradžioje kur kas geriau sekėsi aikštelės šeimininkams. Jie smeigė kelis tritaškius bei dvitaškius, kurie leido jiems įgyti jau 15-os taškų pranašumą. Ties tuo „KMAIK“ ekipa nesustojo ir sužaidus dar kelias minutes, pranašumą padidino iki 20-ies taškų. Tačiau ketvirčio pabaigoje šiokius tokius atsigavimo ženklus pradėjo rodyti „Kauno Rami“ ir kiek apkarpė savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 58:43. Ketvirto kėlinio pradžioje abi komandos kiek strigo. Per pusę kėlinuko, svečių ekipa pelnė vos du taškus, o tai leido aikštelės šeimininkams susigrąžinti 20-ies taškų atotrūkį. Tačiau tuomet „KMAIK“ ekipa ko gero per anksti pagalvojo apie pergalę ir aikštelėje priimė nekokius sprendimus, kurie leido „Kauno Rami“ ekipai pelnyti net 14-ą taškų be varžovų atsako ir likus žaisti pusantros minutės, komandas skyrė jau tik šeši taškai. Tačiau tuomet I.Šturma smeigė tolimą metimą, L.Patašius pridėjo greitą dvitaškį ir rungtynių nugalėtojas jau niekam nebekėlė abejonių. Galutinis rungtynių rezultatas 70:64.

KMAIK: Imantas Šturma – 24 tšk., Lukas Patašius – 19 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Navackas – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 11 tšk. (13 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Kauno Rami: Laurynas Varnas – 15 tšk., Tomas Gudas – 13 tšk., Oskaras Gelžinis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„KMAIK“ be didelio vargo įveikė „Compensa“ ekipą. (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „KMAIK“ krepšininkai išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)„KMAIK“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)