KMAIK vs Elektrėnų „Pastolinis“ (78:74)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Po atkaklios kovos „KMAIK“ iškovojo pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinis“

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 21:23 val., peržiūros: 1570

Antradienį Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „KMAIK“ (3/2) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę Elektrėnų „Pastolinis“ (1/3) .

Rungtynės prasidėjo Elektrėnų „Pastolinis“ tolimais metimais ( 6:9), tačiau šeimininkams greitai pavyko persverti rezultatą į savas rankas ( 10:9). D.Gervickas toliau šiaudė tolimus metimus, kur Elektrėnų „Pastolinis“ įgijo 4 taškų pranašumą (10:14). Kėlinuko pabaigoje „KMAIK“ ekipai nepavyko sumažinti skirtumo – 14:18.

Antrame kėlinyje Elektrėnų „Pastolinis“ toliau demonstravo stabilų puolimą, kur pranašumas išaugo iki 9 taškų ( 16:25). „KMAIK“ pavyko surengti keletą greitų atakų, tačiau Elektrėnų „Pastolinis“ greitai atstatė turėtą pranašumą ir padidino iki dviženklio. Per likusį laiką ( 2 minutės) „KMAIK“ įjungė aukštesnę pavarą, kur atžaidė 12 taškų deficitą bei įgijo minimalų pranašumą – 40:39.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau išlaikė greitą žaidimą ( 46:41). Svečiams sunkiai sekėsi apsiginti prieš jaunuosius varžovus. D.Gervickas traukė ekipą ant pečių ir jo pastangomis rezultatas tapo lygus ( 48:48). Ketvirčio pabaigoje „KMAIK“ užpuolė keletą svarbių atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 59:55.

Ketvirtame kėlinyje ekipos toliau žaidė taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Vis dėlto, Elektrėnų „Pastolinis“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 71:67). Rungtynių pabaigoje svečiai toliau mažino skirtumą ( 75:74). Vis dėlto, „KMAI“ realizavo baudos metimus ir taip užsitikrino pergalę, rezultatu- 78:74.

KMAIK: Arnas Petrauskas – 23 tšk. (9 rezult. perd.), Jonas Navackas – 18 tšk., Lukas Patašius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Imantas Šturma – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 30 tšk., Evaldas Kertenis – 19 tšk. (12 atk. kam.), Povilas Makūnas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Po taiklaus tolimo metimo „Kėdainiai“ šventė ispūdingą pergalę prieš „KMAIK“ komandą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:41 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)