Huawei vs Compensa (102:49)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:26 val., peržiūros: 1917

Ketvirtadienį A.Sabonio centre įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Huawei“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Compensa“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Compensa“, kurie per keletą minučių susikrovė 5 taškų pranašumą ( 2:7). Vis dėlto, „Huawei“ greitai susitvarkė su gynyba ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 10:7). Likus žaisti apie tris minutes tarp komandų rezultatas vėl tapo lygus. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 5:0. Po pirmo kėlinio rezultatas – 16:11.

Antrame kėlinyje „Huawei“ toliau pratęsė sėkmingą atkarpą ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 23:13). Svečiams pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau pradėjo klysti puolime, kur leido „Huawei“ ekipai vėl padidinti pranašumą (31:18). Šeimininkė pratęsė sėkmingą puolimą ir prieeš ilgąją pertrauką susikrovė 20 taškų pranašumą - 44:24.

Po ilgosios pertraukos „Huawei“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 54:26). Aikštelės šeimininkai pradėjo naudoti zoninį spaudimą, kur tai leido „Huawei“ ekipai padidinti atotrūkį iki 31 taško ( 60:29). „Compensa“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą – 71:38.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Huawei“ toliau didino pranašumą, o „Compensa“ ekipa buvo bejėgiai prieš varžovų puolimą ir gynybą. „Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 102:49.

Po laimėtų rungtynių „Huawei“ ekipos treneris, A.Dervinskas, kalbėjo:“Sunki pradžia buvo, nes komanda pirmą kartą susirinko pilna sudėtimi. Naujų žaidėjų komandoje atsirado, tad reikėjo laiko susižaisti. Šiandien buvo treniruotės pobūdžio rungtynės. Bandėme derinius, ruošiamės sekančiom kovom.“

Huawei: Povilas Balčiūnas – 16 tšk., Marius Dimša – 15 tšk. (11 atk. kam.), Kęstutis Dimitrijevas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk., Arnas Tilindė – 11 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 14 tšk., Merūnas Visockis – 9 tšk., Tomas Savickas – 8 tšk.

„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)