ASU vs United ‒ „R2P Sport“ (62:92)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 1322

Ketvirtadienį, lapkričio 3-ąją dieną A. Stulginskio sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų „ASU“ ir svečių „United – R2P Sport“ komandos. Mačo pirmuosius taškus pelnė šeimininkai, o svečių komandoje vienas A.Gedminas pelnė 10 taškų iš eilės. Netrukus prie jo prisijungė ir kito komandos draugai. Įpusėjus ketvirčiui svečiai turėjo trapią 5 taškų persvarą (11:16). „ASU“ krepšininkams buvo pavykę priartėti prie varžovų vos per vieną metimą, bet kėlinio pabaigoje užtikrinčiau žaidė „United – R2P Sport“ krepšininkai ir išsilaikė pirmaujančiųjų pozicijoje – 20:27.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos sunkiai rinko taškus, bet tai darysi truputį geriau sekėsi svečiams ir sužaidus daugiau nei dvi minutes šeimininkai jau turėjo dviženklį deficitą (24:34). Tačiau šeimininkai nebuvo pasiruošę nuleisti rankų ir iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėm komandos skyrė jau tik 3 taškai. Per likusį laiką abiem komandom ir toliau buvo sunku rinkti taškus, bet svečiai trijų minučių atkarpą laimėjo 0:4 ir prieš ilgąją pertrauką susigrąžino apčiuopiamą persvarą – 34:41.

Po pertraukos pirmąją kėlinio pusę žaidimas buvo labai apylygis, komandos kartas nuo karto apsikeidavo rezultatyviomis atakomis, o varžovus skyrė 8 taškai (41:47). Antroji kėlinuko pusė jau priklausė „United – R2P Sport“ komandai. Po keitimo aikštelėje pasirodęs L.Vėlavičius smeigė du tritaškius paeiliui, po dvitaškį pridėjo L.Lukošenkinas ir M.Daraškevičius, ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 21 taško (41:60). Į nokdauną pasiųsti šeimininkai nebegalėjo surengti rezultatyvios atakos, jų puolimas tapo pradrikas, žaidėjai pradėjo skubėti mažinti deficitą, tačiau mtimai vis skriejo pro šalį. Tuo tarpu įsižaidę svečiai per 4 minutes pademonstravo uraganinį puolimą ir laimėjo atkarpą 3:24. Po tijų kėlinių „United – R2P Sport“ komanda turėjo triuškinančią 27 taškų persvarą – 44:71.

Ketvirtasis šių rungtynių kėlinukas buvo tik formalumas. Komandos pradėjo žaisti atvirą krepšinį ir abi įsivėlė į „bėk ir mesk“ žaidimo stilių. Sužaidus pusę kėlinio šeimininkams nepavyko sumažinti deficito, jie visdar atsilikinėjo 24 taškų skirtumu. Per likusį laiką šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir atkurti intrigos šiame mače. Nuaidėjus švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą „United – R2P Sport“ komanda šventė triuškinančią pergalę rezultatu 62:92.

Po rungtynių pakalbintas „United – R2P Sport“ treneris M.Lebedys buvo patenkintas, kad po ilgosios pertraukos jo komand atrado savo žaidimą ir iškovojo pergalę: „Susitikimą pradėjome sunkiai, nes varžovas moka žaisti, tai kol įsivažiavome. Vistiek nėra taip paprasta ateiti po darbų ir sužaisti. Nesakyčiau, kad ir rungynių gale lengvai laimėjom, tiesiog gal daugiau jėgų turėjom, geriau pataikėm ir tiek.“

ASU: Donatas Truncė – 22 tšk. (12 atk. kam.), Vaidotas Levanauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gytis Šiušė – 8 tšk.

United ‒ „R2P Sport“: Andrius Gedminas – 26 tšk. (11 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 18 tšk. (10 atk. kam., 11 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 16 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 13 tšk.

Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 21:12 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Eilinį kartą A.Gedmino tritaškiai pražudė varžovus, šį kartą prieš United ‒ „R2P Sport“ neatsilaikė „Dumblas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:36 val.) Mantauto ir Mariaus vedama komanda „Laipsniai“ iškovojo pergalę prieš „ASU“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)