Kauno NTI-PN vs Elektromontuotojas (54:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 18:15 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 lapkričio 21 d., Pirmadienis, 21:01 val., peržiūros: 1368

Lapkričio 21 dieną, 18:15 val., Kauno NTI-PN sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Šį kartą „Kauno NTI-PN“ komanda sutiko daug stipresnį varžovą nei prieš savaitę ir „Elektromontuotojui“ jau pirmojo kėlinuko metu pavyko nutolti. Nors vėliau žaidimas vyko lygiai, bet svečiai dar kartą spurtavo ketvirtame kėlinuke ir galutinai užtvirtino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:78.

Susitikimo pradžioje „Elektromontuotojas“ atrodė labai užtikrintai ir greitai nutolo nuo varžovų. Nors „Kauno NTI-PN“ ekipą kaip visuomet palaikė itin triukšmingi sirgaliai, tačiau tai mažai gelbėjo, nes komandos žaidimas, ypač puolime, labai strigo. Svečiams pasiekus maždaug 10 taškų pranašumą abi komados tarsi sustojo ir kurį laiką vyko nerezultatyvus, kupinas klaidų, bei pražangų krepšinis. „Elektromontuotojas“ sugebėjo prisitaikyti prie žaidimo mažoje salėje, išnaudojo savo ūgio pranašumą ir prasidedant ilgajai buvo priekyje 28:41.

Po ilgosios pertraukos „Kauno NTI-PN“ komanda dar buvo kupina jėgų ir ilgą laiką sėkmingai priešinosi. Nors skirtumas sumažėjo neženkliai, bet nebuvo „Elektromontuotojui“ lengva išlaikyti persvarą savo rankose. Žaidimas tapo labai kietas, pražangų skaičius abiejose pusėse augo sparčiai ir galiausiai komandas pradėjo retinti pražangos. Galutinai savo persvarą svečiai užtvirtino ketvirtame kėlinuke, kurio metu penktąją pražangą gavo „Kauno NTI-PN“ ekipos lyderis R.Imbrasas, po kurio netekties šeimininkai taip ir nebeatsitiesė. „Elektromontuotojui“ beliko sutvarkyti formalumus ir užtikrinta pergalė jau buvo jų rankose 54:78.

Laimonas Putrimas („Elektromontuotojas“):

„teisėjai šį kartą atidirbo tik 50 procentų“

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 20 tšk. (9 išpr. praž.), Almantas Atkočaitis – 12 tšk., Kęstutis Monstavičius – 5 tšk.

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Nenartavičius – 17 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Kolupaila – 9 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.)

„Elektromontuotojas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:06 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Nebajerį“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:38 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno liberalus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:30 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Elektromontuotojas“ išvargo pergalę prieš „Nebajeris“ komandą (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Elektromontuotojas“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)