Dentist Team vs Kėdainiai (58:87)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 2113

Lapkričio 22 dieną, 20:45 val., „Lapių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Kėdainiai“ (svečiai). Nors susitikimo pradžioje daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie ilgą laiką išlaikė maždaug 10 taškų pranašumą, tačiau „Kėdainiai“ iki ilgosios pertraukos suspėjo išlyginti rezultatą, o vėliau T. Lukoševičiaus vedami nutolo. Per likusį laiką skirtumas visą laiką tik augo, o galiausiai svečiai jau pirmavo ir triuškinamu skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:87.

Rungtynes pagirtinai pradėjo „Dentist Team“ krepšininkai, kurie puikiai pataikė iš toli ir jau pirmame kėlinuke jų persvara tapo dviženklė. Prie staigaus šeimininkų spurto iš dalies prisidėjo ir jų varžovai, kuriems kamuolys tiesiog slydo iš rankų, o žaidėjai ne vieną kartą prametė tiesiog iš po krepšio. Persvarą „Dentist Team“ savo rankose išlaikė apie pusantro kėlinuko, o tuomet jų puolimas sustojo. „Kėdainiai“ nors ir buvo labai nepatenkinti teisėjavimu, tačiau savo energiją sugebėjo nukreipti tinkama linkme ir galingu spurtu išlygino rezultatą. Tad po dviejų kėlinuku buvo visiška lygybė 35:35.

Antroje rungtynių dalyje svečiai vis dar buvo ant bangos ir patys pirmą kartą savo persvarą pavertė į dviženklę. „Dentist Team“ dar bandė gelbėtis ir paprašė pertraukėlės, bet trumpas suolelis ir vis prasčiau veikianti gynyba nieko gero nežadėjo. Tuo tarpu „Kėdainiai“ dar tik pradėjo įsibėgėti. Neabejotinu jų lyderiu tapo T.Lukoševičius, kuris ne tik nesustodamas rinko taškus ir provokavo pražangas, bet ir stengėsi sužaisti kuo išradingiau, negailėdamas perdavimų ir komandos draugams. Savo lyderio vedami svečiai jau triuškino varžovus ir rungtynių pabaigoje jų persvara pasiekė kone 30 taškų ribą. „Dentist Team“ visiškai nuleido rankas ir pripažino varžovų pranašumą 58:87.

Dentist Team: Karolis Matukaitis – 20 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 14 tšk., Antanas Žvirblis – 11 tšk.

Kėdainiai: Tadas Lukoševičius – 31 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Žilinskas – 18 tšk. (17 atk. kam.), Kęstutis Zinkus – 11 tšk., Audrius Lukauskas – 11 tšk.

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Kėdainiai“ pakankamai nesunkiai pratęsė pergalių seriją (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)