ASU vs Team Five (72:43)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ savo aikštelėje neturėjo vargo su prastai atakavusia „Team Five“ komanda

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 23:35 val., peržiūros: 1960

Ketvirtadienį, sausio 5 – ąją dieną, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių, M pogrupio rungtynėse, kuriose susitiko šeimininkų – „ASU“ ir jiems iššūkį metusios „Team Five“ komandų krepšininkai. Rungtynes „Team Five“ krepšininkai pradėjo pelnydami 4 taškus iš eilės, tačiau netrukus ir šeimininkai pradėjo rinkti taškus ir po sėkmingos atkarpos 8-0, jie išsiveržė į priekį. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tie patys 4 taškai – 10:6. Antroje kėlinio pusėje svečių puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai 5 minučių atkarpą laimėjo 11:0 ir po pirmojo kėlinuko turėjo jau 15 taškų persvarą – 21:6.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Team Five“ krepšininkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 11 taškų, tačiau daugiau prisivyti varžovų nepavyko. Antroje kėlinio pusėje „ASU“ komandą į priekį vedė E.Paščiukas pelnęs 4 taškus iš eilės. Netrukus dvitaškį pridėjo A.Bulys ir „Team Five“ komanda vėl atsilikinėjo 15 taškų skirtumu (35:20). Kėlinuką „ASU“ krepšininkai baigė pelnydami 4 taškus paeiliui ir po dviejų kėlinukų jau triuškino savo oponentus rezultatu 39:20.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau nerado savo žaidimo, o šeimininkai tik didino savo persvarą, kuri sužaidus porą minučių buvo jau 26 taškai (46:20). Tiesa, netrukus ir „Team Five“ krepšininkai sužaidė geresnę atkarpą ir įpusėjus kėliniui sumažino atsilikimą iki 20 taškų. Likusį laiką žaidimas aikštelėje išsilygino abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. „ASU“ krepšininkai ir toliau laikė žaidimo kontrolę savo rankose ir po trijų kėlinių tebeturėjo saugią 19 taškų persvarą – 55:36.

Ketvirtasis kėlinukas šios dienos rungtynėse buvo tik formalumas. Abi komandos vangiai pradėjo kėlinį, bet netrukus „ASU“ krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir dar labiau atitrūko nuo varžovų. Įpusėjus kėliniui komandas sykrė 28 taškai. Per likusį laiką šeimininkams dar tašku pavyko padidinti savo komandos pranašumą. Nuaidėjus sirenai, kuri skelbė rungtynių pabaigą, „ASU“ krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 72:43.

ASU: Arnas Bulys – 14 tšk., Vaidotas Levanauskas – 12 tšk., Marius Trumpickas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Skirmantas Kadziauskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Team Five (S): Julius Fiodorovičius – 16 tšk., Martynas Kaštalianovas – 7 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Bartkus – 5 tšk.

„ASU“ be vargo sutriuškino „Team Five“ ekipą (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Randeris“ įveikė prastai iš toli atakavusius „ASU“ krepšininkus (2017 sausio 13 d., penktadienis, 00:26 val.)„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)„MRU VSF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Team Five“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:16 val.)KK „Garliava“ užtikrintai susitvarkė su „Team Five“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)BC „Ambi“ & Alaina užtikrintai įveikė „Team FIve“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„Randeriui“ pavyko atsilaikyti prieš J. Fiodorovičiaus vedamą „Team Five“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 21:13 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)