Baltic Transline vs Return (96:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Return“ penketuku

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 17:57 val., peržiūros: 1458

Vasario 19 dieną, 15:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Baltic Transline“ (6-8) ir „Return“ (2-12). Nuo pat rungtynių pradžios rungtynes kontroliavusi „Baltic Transline“ ekipa lengvai laimėjo šias rungtynes.

Rungtynių pradžioje L. Grincevičiaus du tolimi metimai leido „Return“ ekipai eiti koja kojon su „Baltic Transline“. Tačiau tada šeimininkai spurtavo ir po taiklių M. Klupšo bei V. Sindaro tritaškių jau pirmavo dviženkliu pranašumu 23:13. Kėlinuko pabaigoje T.Viršilas ir M.Paršeliūnas pataikė po dvitaškį ir „Baltic Transline“ buvo priekyje 29:15.

Antrajame kėlinuke svečių ekipos krepšininkas P.Venclovas pataikė du tolimus metimus paeiliui, taip sumažindamas varžovų pranašumą iki 33:23. Visgi, šis spurtas pažadino „Baltic Transline“ krepšininkus, kurie per likusį laiką kėlinuke leido svečiams įmesti vos 2 taškus, patys įmetė 14 ir pasibaigus antrajam kėlinukui jau turėjo solidžią persvarą 47:25.

Ir toliau rungtynėse T.Viršilas ir M.Paršeliūnas tiesiog terorizavo „Return“ ekipos krepšį. Po šių krepšininkų metimų „Baltic Transline“ jau buvo priekyje 63:28. Tada L.Grincevičius ir P.Venclovas pataikė po tritaškį, bet sumažinti svečių deficito tai nepadėjo. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatas buvo 73:38.

Ketvirtajame kėlinuke po taiklių M. Leščinsko, M. Paršeliūno ir A. Keršio trijų tolimų metimų paeiliui „Baltic Transline“ buvo priekyje 92:47. Rungtynių pabaigoje L. Grincevičiaus ir P. Venclovo metimai leido šiek tiek sumažinti šeimininkų persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 96:57 (29:15, 18:10, 26:13, 23:19).

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 31 tšk. (17 atk. kam., 10 rezult. perd.), Tomas Viršilas – 24 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Mantas Klupšas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Aivaras Keršis – 12 tšk.

Return: Lukas Grincevičius – 19 tšk., Povilas Venclovas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Bielskis – 8 tšk.

„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti BK „Centre“ ekipą. (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 16:33 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Baltic Transline“ sezoną pradėjo pergale svečiuose pas „Vilkus“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:28 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)