Brentex Trailer vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (44:87)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 1621

Lapkričio 7 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir Birštono SC ‒ „Olimpas“ (svečiai). Nuostabiai rungtynes pradėję svečiai jau pirmomis minutėmis „Brentex Trailer“ ekipą apdovanojo tritaškių lietumi ir nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą. Visų rungtynių metu Birštono SC ‒ „Olimpas“ vis didino turimą persvarą, o jų gretose nesulaikomai žaidęs Osvaldas Brazdžionis leido savo komandai pasiekti triuškinamą pergalę, rezultatu 44:87.

Rungtynių startas tapo tikru košmaru aikštelės šeimininkams, kurie niekaip nesugebėjo pelnyti taškų, o varžovai vos per keletą minučių nubaudė juos net 4 tolimais metimais paeiliui. Tokia pradžia visiškai sugriovė tolimesnius komandos planus, o staigiai pabėgę „Olimpo“ žaidėjai jau galėjo atsipalaiduoti, nes jų persvara augo su kiekviena minute. Rungtynėms įsibėgėjus kiek pagyvėjo ir „Brentex Trailer“ ekipos puolimas, tačiau gynyboje komanda visiškai nesusitvarkė su varžovų lyderiu O. Brazdžioniu, kuris buvo ne tik itin tikslus metant iš toli, bet ir puikiai pasižymėjo kovoje po krepšiais ar skirstant kamuolį komandos draugams. Ilgoji pertrauka prasidėjo Birštono SC ‒ „Olimpui“ pirmaujant daugiau nei dvigubu rezultatu 22:48.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos. Svečiai kiek susigadino savo taiklumą metant iš toli, o abi komandos ėmė gal kiek dažniau klysti. Vis tik likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, nes nugalėtojas jau buvo aiškus. „Brentex Trailer“ ekipa per visus keturis kėlinukus surinko lygiai po 11 taškų ir nors taip pagyvino prastoką savo komandos statistiką. Birštono SC ‒ „Olimpas“ užtikrintai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 44:87.

Artiomas Marchockis (Birštono SC ‒ „Olimpas“):

„varžovai nesugaudė mūsų tritaškių, prastai veikė jų zoninė gynyba, o mes taip lengvai ir smagiai pažaidėme“.

Brentex Trailer: Martynas Jašinskas – 8 tšk. (6 perimt. kam.), Vaidas Mazaronis – 8 tšk., Paulius Užkurnys – 8 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Osvaldas Brazdžionis – 33 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tadas Miliūnas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Čepulionis – 11 tšk., Dovydas Peldžius – 10 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)