Grande vs BC „Boom“ (76:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“

2016 lapkričio 11 d., Penktadienis, 00:40 val., peržiūros: 1611

Ketvirtadienį, lapkričio 10 dieną, V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Grande“ bei svečių BC „Boom“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė gan apylygiai ir artėjant rungtynėms į pabaigą, rungtynių nugalėtojas dar tikrai nebuvo aiškus. Visgi, protingiau rungtynių pabaigoje sužaidę „Grande“ kolektyvas apgynė savo namų tvirtovę ir pasiekė pergalę.

Rungtynės prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką. Praktiškai su kiekviena sėkminga ataka, tuo pačiu atsakydavo ir kita komanda. Tokiu būdu visas veiksmas vyko šiame kėlinyje, o nedideliu pranašumu po pirmųjų dešimties minučių galėjo džiaugtis šeimininkai. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 18:16. Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „Grande“ ekipa pradėjo žaisti kur kas geriau gynyboje bei puolime, kas jiems leido surengti 16:4 spurtą ir įgyti jau 14-os taškų pranašumą. Po BC „Boom“ komandos minutės pertraukėlės vaizdas vėl buvo kiek kitoks. Šįkart dominuot pradėjo būtent BC „Boom“ ekipa ir kėlinį užbaigė laimėdami atkarpą 17:3, kuri leido jiems išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:37.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo vėl apylygiu, tačiau ne itin rezultatyviu žaidimu. Sužaidus keturias minutes, komandos buvo pelniusios po šešis taškus. Tuomet šios komandos surengė badavimo varžybas ir per tris minutes nei vienai iš jų nepavyko pasižymėti. Galiausiai vėl taškus pradėjusi rinkti „Grande“ ekipa prieš pat kėlinio pabaigą įgijo penkių taškų atotrūkį, tačiau kėlinuko pačioje pabaigoje kiek tvirčiau atrodė BC „Boom“ ekipa, kuriai pavyko sumažinti deficitą iki minimumo. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 52:51. Ketvirto kėlinuko scenarijus buvo daugmaž vienodas visas likusias dešimt minučių. Šeimininkų ekipai pavykdavo įgyti kiek solidesnį pranašumą, tačiau tuomet sėkmingesnę atkarpą sužaisdavo svečių ekipa ir vėl pradėdavo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Likus žaisti pusantros minutės, „Grande“ ekipos pranašumas tesiekė vos du taškus, bet tuomet jie pataikė du dvitaškius paeiliui ir vėl nutolo nuo savo varžovų, o to jau pilnai pakako pergalei. Galutinis rungtynių rezultatas 76:70.

Grande: Emilijus Petrauskas – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 19 tšk. (14 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Rolandas Nemuras – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Karauskas – 10 tšk.

BC „Boom“: Dovydas Jurkevičius – 28 tšk., Algirdas Jančius – 12 tšk., Tadas Aleksandravičius – 10 tšk.

Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su „Grande“ (2016 gruodžio 16 d., penktadienis, 22:26 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė BC „Boom“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)