BC „Boom“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (64:80)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 20 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai !

2017 gegužės 21 d., Sekmadienis, 01:03 val., peržiūros: 2296

Vėlų šeštadienio vakarą vietoij linksmybių mieste krepšinio mylėtojai rinkosi į A.Sabonio krepšinio centrą, kuriame dėl aukščiausio C lygos apdovanojimo petis – petin jėgas surėmė stipriausios šio sezono C lygos komandos BC „Boom“ bei Birštono SC ‒ „Olimpas“. Nors pirmieji taškų bagažą atidarė BC „Boom“ ir P.Mitkus dvitaškis iškart po to sekė Birštono SC ‒ „Olimpas“ žaidėjo O.Brazdžionis tolimas šūvis taip išvedantis jo komandą į priekį. Labai nerezultatyvioje kėlinuko pradžioje sužaidus 5 minutes A.Urmulevičius tritaškis atstatė pusiausvyrą rungtynėse. Kėlinio pabaigą Birštono SC ‒ „Olimpas“ sužaidė beveik kaip iš natų gynyboje praleisdami vos 3 taškus, patys jų prie savo kraičio pridėjo dvylika ir po pirmojo kėlinio tai reiškė pirmą bandymą nutolti pirmaujant 19:10. BC „Boom“ net negalvojo apie kapituliavimą. Sutelkę jėgas į gynybą komandos toliau ne itin blizgėjo puolime kas parankiau buvo priekyje pirmaujančiai Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai. Situacija smarkiai paaštrėjo kai kėlinuko viduryje du tritaškius sumetė A.Stanevičius ir BC „Boom“ deficitas siekė jau tik 2 taškus. Nesirengę sustoti BC „Boom“ su D.Jurkevičius dvitaškiu po labai ilgos pertraukos vėl susigrąžino bent jau minimalią persvarą, kuria džiaugėsi neilgai, kėlinį dviem taikliais baudų metimais užbaigė M.Knyšius ir komandos į didžiają pertrauką išėjo 30:31 pirmaujant Birštono SC ‒ „Olimpas“ vaikinams.

Trečiojo kėlinio pradžioje BC „Boom“ varžovams užkūrė tikrą pirtį, po D.Jurkevičius tritaškio jau jie diktavo savas sąlygas įgydami 6 taškų pranašumą. Laime teko džiaugtis neilgai, antroje kėlinuko dalyje po M.Knyšius antrojo tritaškio bei dar pridėto dvitaškio vėl priekyje 45:43 buvo Birštono SC ‒ „Olimpas“. Kėlinuko galas toliau klostėsi dramatiškai, svarstyklės krypo tai vienos, tai kitos komandos naudai. E.Šerpenskas tolimu metimu grąžino minimalų pranašumą savo komandai, o likus sekundei iki kėlinio galo prie baudų linijos stojęs BC „Boom“ žaidėjas A.Vedegys nesumetė baudų ir prieš paskutinį rungtynių ketvirtį 52:53 pirmavo Birštono SC ‒ „Olimpas“. Paskutiniajame kėlinyje Birštono SC ‒ „Olimpas“ pabėgo penkiais taškais, tačiau netrukus tritaškį su pražanga realizavo M.Tamošauskas taip pelnydamas 4 taškus vienos atakos metu ir vėl tirpdymas skirtumą iki vieno taško. O.Brazdžionis du tolimi šūviai vėl leido lengviau įkvėpti Birštono SC ‒ „Olimpas“. Pastarieji kėlinio viduryje įjungę aukščiausią pavarą gynyboje laimėjo atkarpą 10-0 ir taip rungtynių nugalėtojas išaiškėjo anksčiau iki rungtynių pabaigos likus dar 2 minutėms, o Birštono SC ‒ „Olimpas“ pirmaujant jau solidžia 15 taškų persvara.Likusias porą minučių komandos sužaidė tarsi susitaikę su rungtynių baigtimi. Galutiniu rezultatu 64:80 pergalę šventė ir C lygos aukso medaliais pasidabino, bei visus metus save čempionais vadinti galės Birštono SC ‒ „Olimpas“ komanda. BC „Boom“ komandai atiteko sidabro apdovanojimai. Ilgą ir puikų sezoną vainikavęs finalas baigėsi ir tolesnių kovų komandų lauksime jau kitąmet. Geros vasaros, šaunių atostogų, nepamirštant kamuolio ir iki susitikimo aikštėje jau Naujajame sezone !!! Gyvenkite krepšiniu ;)

Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:06 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)