KK „Garliava“ vs Resmila.lt (67:53)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą

2016 spalio 24 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 1978

Spalio 24 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK „Garliava“ priemė svečius „Resmila.lt“. „Resmila.lt“ šios rungtynės buvo pirmos, o KK „Garliava“ buvo pralaimėję vieną kartą.

Rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė „Resmila.lt“ (0:2), bet netrukus penkis taškus be atsako pelnė KK „Garliava“ (5:2)Ketvirtą minutę vėl taškus pavyko pelnyti „Resmila.lt“ komandai (5:4). Visgi po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai kėlinio antroje pusėje įgijo devynių taškų persvarą (13:4).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o KK „Garliava“ išlaikė pranašumą. Ketvirčio antroje pusėje komandas skyrė devyni taškai (23:14). Per paskutines dvi kėlinio minutes KK „Garliava“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus be atsako (30:14).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Resmila.lt“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (30:20). Visgi trečią minutę KK „Garliava“ sustabdė varžovų spurtą (33:20), o netrukus padidino pranašumą iki 15 taškų (35:20). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. „Resmila.lt“ sužaidus tris kėlinius turėjo 12 taškų deficitą (48:36).

Prasidėjus trečiam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Resmila.lt“, po kurių KK „Garliavos“ pranašumas sumažėjo iki septynių taškų (48:41). Visgi antrą minutę pirmus taškus pelnė KK „Garliava“, o vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. KK „Garliava“ neleido varžovams priartėti. KK „Garliava“ iškovojo pirmą pergalę šio sezono „C“ lygos „Top sport“ pirmenybėse.

KK „Garliavos“ komandos treneris paklaustas kas lėmė pergalę, atsakė: „Individualus meistriškumas mūsų buvo truputi didesnis. Aišku, dar tik sezono pradžia. Negavome pilnai to ko norėjome. Stengėmės žaisti kuo papraščiau. Gerbiame varžovą, bet manau buvome greitesni, taiklesni, truputėli stipresni ir labiau patyrę.“ Paklaustas, koks jausmas po pirmos pergalės, treneris atsakė: „Labai gerai, džiugu. Pergalė bus pozityvas kitoms rungtynėms stengtis ir toliau tobulėti.“

KK „Garliava“: Artūras Kaminskas – 16 tšk., Saulius Pakalniškis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Satkevičius – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Resmila.lt: Darius Mockus – 14 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk., Martynas Šiukščius – 9 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Įtemptose rungtynėse KK „Garliava“ susitikimo pabaigoje įveikė negausiai susirinkusią „ASU“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)Birštono SC „Olimpas“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:08 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Tikslus A. Kaminsko tritaškis nutiesė kelią KK „Garliavai“ į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)