Kauno NTI-PN vs Return (84:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą.

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 20:38 val., peržiūros: 1518

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "NTI – PN" ir svečiuose žaidę "Return" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "NTI – PN" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (17:15). Antrasis kėlinys nebuvo sėkmingas "Return" ekipai, kuri po dviejų kėlinių atsiliko jau 17 taškų – (42:25). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai – (62:45). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino atsilikimą tarp komandų ir šventė lengvą pergalę rezultatu – (84:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "NTI – PN" ekipos pelnytais 5 taškais iš eilės, vėliau sekė 7 iš eilės pelnyti "Return" ekipos taškai ir sužaidus 3 minutes rezultatas buvo – (5:7). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus – (10:10). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, po kurių pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtu šeimininku spurtu – (13:3), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 12 taškų – (30:18). Antroje kėlinio dalyje svečiai dar šiek tiek leido šeimininkams padidinti skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (42:25).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (47:29). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus "NTI – PN" ekipai pavyko padidinti skirtumą iki didžiausio rungtynėse 36 taškų – (60:34). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti "Return" ekipai, kuria per likusį laiką pavyko atsakyti spurtu – (2:11), po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 17 taškų – (62:45).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pirmoje kėlinio dalyje vėl buvo pavykę padidinti skirtumą iki 24 taškų – (74:50). Antroje kėlinio dalyje svečiai nieko geriau nenuveikė, leido "NTI – PN" padidinti skirtumą dar 2 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (84:58).

„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą. (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:24 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Return“ po nelengvos kovos pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Resmila.lt“ neturėjo didesnio vargo su „Return“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)