BC „Straight“ vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (72:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 18 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“

2016 spalio 18 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 1647

Antradienį, spalio 18 dieną, Petrašiūnų mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Straight“ ir svečių Birštono SC – „Olimpo“ ekipų. Nuo pat pirmų susitikimo minučių į priekį išsivežę šeimininkai išlaikė pranašumą visų rungtynių metu bei šventė pergalę rezultatu 72:64 (22:12, 23:14, 25:19, 12:19).

Pačioje susitikimo pradžioje du tolimus metimus pataikęs P. Stankūnas iškart išvedė savo komandą į priekį. Vėliau puikiai po krepšiais, tiek puolime, tiek gynyboje, žaidęs G. Navickas tik didino aikštės šeimininkų atotrūkį, kuris, po pirmojo kėlinuko siekė dešimt taškų. (22:12). Antrojo ketvirčio pradžioje kiek atsigavę birštoniečiai sugebėjo sumažinti deficitą perpus, tačiau čia pat spurtą 14:2 surengę BC „Straight“ ekipos žaidėjai įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau ir vėl nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami devyniolikos taškų persvarą. 45:26.

Po ilgosios pertraukos Birštono SC – „Olimpą“ į priekį tempė E. Šerpenskas, surinkęs šešis taškus iš eilės, tačiau iškart po to aikštės šeimininkų gretose prabilo G. Jeršovas, kuris kaip mat stabilizavo padėtį. Vis tik, ir toliau vis dažniau atakas taškais užbaigdavę svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki penkiolikos taškų. (60:45). Paskutinės rungtynių dalies pradžioje BC „Straight“ gretose išsiskyrė T. Laucevičius, kurio dėka skirtumas tarp komandų pasiekė dvidešimties taškų ribą, tačiau kiek betikėtai greitai ir rezultatyviai žaisti pradėję svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki aštuonių taškų. Nepaisant to, laikas jau ėjo į pabaigą, ko pasekoje pranašumą išsaugoję aikštės šeimininkai džiaugėsi pergale. 72:64.

Po pergalės nugalėtojų treneris Edvinas Rinkevičius kalbėjo: „Manau, jog pergalę pasiekti padėjo mūsų atsarginių žaidėjų suolelis. Ne tik startinis penketas, bet ir žaidėjai pakilę nuo suoliuko sužaidė tikrai neblogas rungtynes šiandien. Neleidome Birštonui žaisti greitai, po krepšiu turėjome didelę persvarą ir stengėmės ją išnaudoti“.

Kokie tikslai naujam sezonui?

„Apie tikslus dar nebuvo kada net su komanda pasitarti“.

BC „Straight“: Paulius Stankūnas – 15 tšk., Gediminas Navickas – 14 tšk., Gediminas Jeršovas – 12 tšk., Tomas Laucevičius – 12 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Evaldas Šerpenskas – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Dovydas Peldžius – 17 tšk., Tadas Miliūnas – 10 tšk.

BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę (2017 kovo 24 d., penktadienis, 22:39 val.)SK „Neveronys“ ketvirtajame kėlinyje palaužė Birštono SC ‒ „Olimpas“ klubą (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:17 val.)Po tikros krepšinio dramos pergalę pasiekė ir į finalą žengė Birštono SC ‒ „Olimpas“ (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)BC „Straight“ nesunkiai susidorojo su „Brentex Trailer“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)BC „Straight“ įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:25 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)