Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs BC „Boom“ (77:71)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1659

Sekmadienį, gruodžio 4 – ąją dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „TopSport“, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Birštono SC – „Olimpo“ ir svečių BC „Boom“ komandų. Susitikimą geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus keturias minutes turėjo 4 taškų persvarą – 6:10. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po sėkmingos atkarpos 6:10 išsiveržė į priekį. Kėlinuko pabaigą svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą 4:0 ir po pirmojo kėlinuko Birštono SC – „Olimpo“ komanda turėjo 1 taško deficitą – 17:18.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai ir po sėkmingos atkarpos puolime 8:0, susigrąžino persvarą o iki kėlinio pabaigos laikus žaisti daugiau nei dvi minutes Birštono SC – „Olimpo“ komandos persvara jau buvo dviženklė – 35:24. BC „Boom“ krepšininkai vėl geriau sužaidė kėlinuko pabaigą ir po dviejų kėlinių jų deficitas buvo 9 taškai – 39:30.

Po ilgosios petraukos žaidimas aikštelėje išsilygino, komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė tie patys 9 tašlai – 49:40. Antroje kėlinuko pusėje ir vėl geriau atrodė komanda iš Kauno, kurie per porą minučių sumažino deficitą iki 2 taškų – 53:51. Kėlinuką Birštono SC – „Olimpo“ krepšininkai baigė pelnydami 4 taškus be atsako ir susigrąžindami apčiuopiamą persvarą – 57:51.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo rezultatyvia šeimininkų ataka, po kurios pasižymėjo D.Peldžius pelnydamas dvitaškį. Iki šiol svečių puolimą gelbėję tolimi metimai šiame ketvirtyje nustojo kristi ir jiems teko ieškoti kitų būdų, kaip pelnyti taškus. Kol svečiai tritaškius mėtė pro šalį šeimininkai trūktelėjo į priekį ir susigrąžino dviženklę persvarą – 70:59. BC „Boom“ krepšininkai suprato, kad metimais iš toli jiems nepavyks užsikabinti už šių rungtynių ir pradėję atakuoti iš arčiau per minutę sumažino varžovų pervarą jau tik iki 6 taškų (70:64). Tačiau per likusias dvi minutes jiems nepayvyko atkurti intrigos šiame mače ir jie turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 77:71.

Po rungtynių pakalbintas Birštono SC – „Olimpo“ komandos treneris V. Kapačinskas džiaugėsi komandos pergale, bet nebuvo patenkintas, kad komanda pirmaudama atsipalaiduoja ir varžovams leidžia sumažinti jų persvarą: „Geros rungtynės – įtemptos, smagios. Priešininkai labai gerai pataikė iš toli pirmoje rungtynių pusėje. Antroje rungtynių pusėje vaikinai turėdami persvarą atsipalaiduoja. Gal šiandien trūko nusiteikimo šioms rungtynėms.“

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Dovydas Peldžius – 20 tšk., Eigirdas Keblikas – 16 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 12 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 12 tšk.

BC „Boom“: Aurimas Stanevičius – 22 tšk., Andrius Urmulevičius – 14 tšk., Algirdas Jančius – 14 tšk.

Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“ (2016 spalio 29 d., šeštadienis, 18:04 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)