Sparta vs Ragai (75:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“

2016 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 1746

Antradienį Milikonių mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Sparta“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Ragai“ .

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio skirtumo ( 3:4). Pirmieji pranašumą susikrovė „Ragai“, kur beveik visą kėlinuką „Sparta“ lipo varžovams ant kulnų. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė keletą sėkmingų atakų, kur persvėrė rezultatą į savas rankas – 16:15.

Antrąjį kėlinuką „Ragai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 16:23). „Spartai“ pavyko susitvarkyti su gynyba ir susigrąžino lyderės vaidmenį , tačiau „Ragai“ su kiekviena ataka alsavo varžovams į nugarą. Paskutinėmis sekundėmis taiklus G.Prabulio dvitaškis metimas išlygino rezultatą – 35:35.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 40:41). „Ragams“ pavyko įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau „Sparta“ persvėrė iniciatyvą į savas rankas, kur pasinaudojo varžovų klaidomis ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 53:48).Likus žaisti dvi minutes M.Tinginys pelnė 5 taškus paeiliui ir išlygino rezultatą prieš lemiamą ketvirtį – 53:53.

Ketvirtą kėlinuką M.Tinginys pratęsė pelnomų taškų seriją ( 53:59), tačiau „Sparta“ susitvarkė su gynybą, kur surengė greitų atakų ir išlygino rezultatą ( 59:59). Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, bet „Ragai“ apsigynė nuo varžovų atakų ir patys surengė spurtą 9:0, kur pranašumas išaugo iki 6 taškų, o po keletos epizodų ir iki dviženklio ( 67:77). „Sparta“ dar bandė kilti į lemiamą štrumą, bet „Ragai“ išsaugojo pranašumą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 75:82.

Sparta: Giedrius Prabulis – 20 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Šarūnas Sobolis – 16 tšk., Tautvydas Krapikas – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Šorius – 10 tšk.

Ragai: Viktoras Žukauskas – 21 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Aivaras Liogė – 16 tšk., Mantas Tinginys – 12 tšk.

Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Chaotiškų rungtynių atomazgoje ‒ pirmoji „Vilkai“ komandos sezono pergalė (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Spartai“ (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 21:04 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Ragai“ pasiekė pergalę prieš „Team Five“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 00:29 val.)