Kauno technikos kolegija vs Return (91:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 1473

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno technikos kolegija“ (KTK) ir svečių teisėmis atvykę „Return“.

Rungtynes abi komandos pradėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo (8:8), tačiau pirmieji spurtą surengė „KTK“ ekipa, kuri įgijo penkių taškų pranašumą. Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir didino atotrūkį. „Return“ sunkiai sekėsi suregzti atakas ir „KTK“ išsaugojo 8 taškų pranašumą – 21:13.

Antrame ketvirtyje „Return“ įjungė aukštesnė pavarą ir pradėjo mažinti skirtumą , kol liko tik trys taškai. Visgi, „KTK“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 35:26). Likus žaisti dvi minutes „Return“ suaktyvino gynybą, kur leido priartėti prie varžovų iki keturių taškų. Kėlinuko pabaigoje V.Alonderis ir G.Kačiušis truktelėjo komandą į priekį ir atstatė 9 taškų pranašumą – 40:31.

Antroje rungtynių pusėje „KTK“ pradėjo spurtu ir pranašumas išaugo iki dviženklio. „Return“ ekipos treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės ( 46:36). O.Karklius smeigė du tritaškius metimus ( 58:43). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai toliau demonstravo puikų pataikymą ir komandas skyrė 20 taškų – 67:47.

Ketvirtame kėlinyje „Return“ toliau buvo bejėgiai prieš greitas varžovų atakas ( 87:52). Likęs laikas buvo tik formalumas, kur „KTK“ išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė pirmąją pergalę, rezultatu – 91:62.

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 22 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Osvaldas Karklius – 20 tšk., Ernestas Pocius – 16 tšk.

Return: Aurimas Vailionis – 19 tšk., Edvinas Gramauskas – 17 tšk., Mantas Mišeikis – 11 tšk.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „BK Centre ‒ 2“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)Sezono starte „Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „Return“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)