KK „Garliava“ vs Randeris (66:50)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę

2017 vasario 16 d., Ketvirtadienis, 18:40 val., peržiūros: 1610

Trečiadienį, vasario 15 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp M pogrupio komandų – vietos KK „Garliavos“ bei svečių „Randerio“. Jau nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje kur kas tvirčiau atrodė šeimininkai, kurie užtikrintai atrodė ir puolime ir gynyboje. Dėka to, jie susidarė dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo ne itin rezultatyviai „Randerio“ ekipa, kai tuo tarpu jų varžovai taškus rinko be didesnio vargo. Sužaidus tris su puse minutės, komandas skyrė jau dviženklis skirtumas. Vėliau „Garliavos“ ekipos puolimas taip pat apstojo, bet tai nesutrukdė jiems įgyti jau 16-os taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė svečių ekipa, kuriai pavyko šiek tiek apkarpyti savo deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 23:10. Antrasis kėlinukas buvo nerezultatyvus abejoms ekipoms. Sužaidus pusę ketvirčio, komandos bendrai sudėjus buvo įmetusios vos 11-ą taškų. Per likusį kėlinuko laiką vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė apylygiai ir nerezultatyviai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:23.

Trečiasis ketvirtis buvo nežymiai rezultatyvesnis už pastarąjį. Jo pradžioje kiek geriau sekėsi „Randerio“ ekipai. Jiems pavyko sumažinti savo atsilikimą iki vienženklio ir jei ne jų pačių klaidos, tai jiems būtų pavykę priartėti dar arčiau savo varžovų. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Garliavos“ ekipa prisiminė ką sugeba ir netrukus susigrąžino solidų pranašumą į savo rankas. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 50:34. Lemiamo ketvirčio pradžioje kiek tvirčiau atrodė šeimininkų ekipa, kuri išlaikė turėtą pranašumą savo rankose, o kėliniui perkopus į antrąją pusę, įgijo ir didesnį kaip 20-ies taškų pranašumą. Tuomet komandos leido pasižaisti kitiems savo žaidėjams, kurie rečiau pakliūna į rotaciją, o rungtynių eiga teliko tik formulumas. KK „Garliava“ pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 66:50.

A. Macijauskas (KK „Garliava“):
„Varžovai atsistojo į zoną ir mes labai nesutarėm. Nežinau kodėl, bet nei vienose varžybose neturėjom problemų prieš zoną, bet dabar vieni žaidėjai nusprendė vienaip žaist, antri kitaip, treti dar vieną variantą nusprendė, kaip žaisti… O finale niekas nesigavo, mes nieko nepataikėm ir tokia mini duobelė ištiko mus. Jeigu būtų buvusi kokia nors stipresnė komanda, tai būtume tikrai pralaimėję šitas varžybas. O dabar tiesiog manau, kad skyrėsi meistriškumas ir mums pavyko. Bet toks šiandieninis žaidimas, tai tikrai liūdesį kelia“.

KK „Garliava“: Tomas Vitkevičius – 14 tšk., Marius Satkevičius – 9 tšk. (7 rezult. perd.), Saulius Pakalniškis – 9 tšk.

Randeris: Deividas Leonavičius – 18 tšk. (15 atk. kam., 8 išpr. praž.), Laimonas Steponavičius – 17 tšk. (6 perimt. kam.), Vilius Narbutas – 10 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „ASU“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Garliava“ nesunkiai įveikė „Hermį“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Tikslus A. Kaminsko tritaškis nutiesė kelią KK „Garliavai“ į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Randerio“ pergalė (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:30 val.)„Baltic Transline“ atkrintamasias pradėjo užtikrinta pergale (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:40 val.)