Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Ragai (76:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“

2016 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1788

Sekmadienį, lapkričio 20 dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos Birštono SC – „Olimpo“ ir svečių „Ragų“ ekipų. Susitikimo pradžioje geriau pasirodę svečiai išsiveržė į priekį, tačiau vėliau birštoniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlaikę ją iki pat rungtynių pabaigos šventė sunkią pergalę rezultatu 76:69 (17:23, 19:9, 17:19, 23:18).

Pačioje susitikimo pradžioje dominavę K. Ruočkus ir D.Želvys timptelėjo „Ragus“ į priekį, tačiau ilgai netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir aikštės šeimininkai, taip išlygindami žaidimą. Kurį laiką abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau vis priekyje žengę svečiai laikė kelių taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje spurtą net 15:0 surengęs Birštono SC – „Olimpas“ perėmė iniciatyvą ir įgijo devynių taškų pranašumą. Nepaisant to, po paprašytos minutės pertraukėlės kėlinuką geriau užbaigė „Ragų“ žaidėjai ir ilsėtis išėjo atsilikimą sumažinę iki keturių taškų. 36:32.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau žaisti pradėję svečių ekipos krepšininkai kaip mat pasivijo priešininkus ir rezultatą išlygino. Nieko nelaukę birštoniečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios ir vėl sužaidė sėkmingą atkarpą, leidusią atitrūkti septynių taškų skirtumu. Nepaisant to, likusį laiką iki ketvirčio pabaigos geriau sužaidę „Ragai“ deficitą sumažino iki dviejų taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje užtikrintai startavę svečiai perėmė iniciatyvą ir įgijo keturių taškų atotrūkį, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai atsakė sausa atkarpa, kurios dėka susigrąžino kelių taškų persvarą. Kiek vėliau „Ragai“ dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidęs E. Keblikas ištempė Birštono SC – „Olimpą“ į pergalę. 76:69.

Po šios pergalės Birštono SC – „Olimpas“ su keturiais laimėjimais ir dviem nesėkmėmis rikiuojasi antroje E pogrupio turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu „Ragai“ su viena pergale ir trimis pralaimėjimais žengia šešti.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vidas Kapačinskas kalbėjo: „Iniciatyvą šiandien išlaikyti padėjo gynyba. Gynyba, gynyba ir dar kartą gynyba. Pačioje pradžioje paleidome varžovus ir iškart pasimatė, jog reikia gynybos ir vėliau ji mums padėjo“.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Evaldas Šerpenskas – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Eigirdas Keblikas – 19 tšk. (10 atk. kam., 11 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 13 tšk. (12 atk. kam.)

„Ragai“: Donatas Želvys – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 15 tšk., Viktoras Žukauskas – 14 tšk. (6 rezult. perd.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:06 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)