BC „Straight“ vs Ragai (79:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 19:45 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai

2016 spalio 25 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 2129

Spalio 25 dieną, 19:45 val., Petrašiūnų mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Rungtynių pradžioje labai galingai startavo BC „Straight“ krepšininkai, kurie per pirmąjį kėlinuką pataikė, turbūt, viską ką tik galėjo ir tai leido jiems labai greitai nutolti. Prasidedant ilgajai pertraukai BC „Straight“ pirmavo net dvigubai, bet vėliau leido varžovams priartėti. Vis tik nors „Ragai“ ir sumažino savo atsilikimą, bet intrigos atkurti jiems taip ir nepavyko, o ramiai rungtynes pabaigę BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę, rezultatu 79:66.

Rungtynių pradžia buvo tikras košmaras „Ragų“ ekipai, nes komanda ne tik sugebėjo užsidirbti 3 pražangas puolime vos per keletą minučių, bet ir visiškai nesugebėjo sugaudyti savo varžovų gynyboje. BC „Straight“ atakavo labai drąsiai, o tritaškius metimus metė praktiškai be klaidų ir net 7 tolimi metimai vien pirmojo kėlinuko metu leido žaibiškai nutolti. Skirtumas greitai perkopė 10 taškų ribą, o antrojo kėlinuko metu „Ragai“ jau buvo tiesiog triuškinami. BC „Straight“ žaidėjai nors ir susirinko į rungtynes vos šešiese, tačiau neatrodė, jog jaustų nuovargį ir netgi priešingai – išlaikė gerokai didesnį tempą nei jų varžovai. Prasidedant ilgajai pertraukai BC „Straight“ buvo priekyje rezultatu 50:25.

„Ragai“ ilgosios pertraukos veltui neleido ir reikiamas išvadas žaidėjai tikrai padarė, nes trečiojo kėlinuko startas priklausė būtent jiems. Atkarpa 10:0 leido suprasti, kad „Ragai“ tikrai dar nepalaidojo savo vilčių, o agresyvesnis žaidimas ir sėkmingai provokuojamos pražangos leido tikėtis, jog trumpas varžovų suolelis neleis BC „Straight“ ekipai persistengti gynyboje. Tačiau BC „Straight“ labai greitai stabilizavo savo žaidimą ir dabar jau komandos žaidė taškas į tašką, skirtumas ilgą laiką išsilaikė maždaug 13-15 taškų ir ketvirtame kėlinuke tapo aišku, kad „Ragams“ taip ir nepavyks perlaužti rungtynių eigos. BC „Straight“ sumaniai paskirstė savo jėgas ir ramiai pabaigę rungtynes pasiekė lengvą pergalę, laimėdami rezultatu 79:66.

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Rinkevičius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Ramonas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Vitkauskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Ragai: Viktoras Žukauskas – 23 tšk., Arminas Sakalauskas – 11 tšk., Donatas Želvys – 11 tšk. (5 perimt. kam.)

„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Ambi & Alaina“ įveikė „Ragus“ (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 22:46 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)„Ragai“ subyrėjo antroje rungtynių pusėje ir leido „Legionui“ žygiuoti į ketvirtfinalį (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)