KK „Kauno partizanai“ vs R2P Sport ‒ S/M (55:99)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“

2016 balandžio 04 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1624

Pirmadienį, balandžio 4-ąją, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo žaistos KKL C lygos, „ALT reklma“ pirmenybių, didžiosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynėse. Šeimininkų teisėmis žaidę KK „Kauno partizanas“ metė iššūkį svečių – „R2P Sport – S/M“ komandai. Rungtynės prasidėjo banguotai ir beveik visą pirmąją dalį šeimininkai laikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir uraganiniu puolimu pasiuntė varžovus į nokautą, laimėję rungtynes daugiau nei užtikrintai – 55:99 (23:18, 10:14, 10:33, 12:34).

Pirmieji taškų sąskaitą atidarė šeimininkai, po taiklaus D. Petrausko tolimo metimo metimo, netrukus rezultatą išlygino E. Kalūginas. Sužaidus beveik pusę kėlinuko svečiam pavyko šiek tiek atitrūkti (7:10), bet tada „Kauno partizano“ krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes pirmavo 14:10. Svečiai dar kartą atsiteisė: 4 taškus iš eilės pelnė J.Pocius, divtaškį pridėjo R.Vainikevičius ir „R2P Sport – S/M“ komanda vėl pirmavo. Kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkų komanda susikraudama 5 taškų persvarą – 23:18.

Antrasis ketvirtis geriau prasidėjo „Kauno partizanams“. Sužaidus tris minutes antrąjame kėlinuke, po D. Petrauko dvitaškio, komandas skyrė rekordinė šeimininkų persvara – 29:21. Svečių krepšininkams ir vėl teko kantriai dirbti gynyboje ir neperskubėti puolime. Šaltesnis protas, įpusėjus ketvirčiui, leido sumažinti atsilikimą iki vieno taiklaus metimo (29:27). Likusį laiką vyravo lygus žaidimas, abi komandos vis apsikeisdao rezultatyviomis atakomis, tačiau nei šeimininkams pavyko atitrūkti, nei svečiams išsiveržti į priekį. Tik pačioje kėlinio pabaigoje po M. Mackevičiaus dvitaškio su pražanga ir realizuoto baudos metimo, skirtumas tarp komandų, po dviejų kėlinių, buvo vos taškas – 33:32.

Po ilgosios petraukos svečiai iškart perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir jau pirmoje atakoje R.Vainikevičius persvėrė rezultatą „R2P Sport – S/M“ komandos naudai. Po pertraukos svečiai atrodė šviežesni ir pradėję aktyviau gintis pradėjo dominuoti abiejose aikštelės pusėse. KK „Kauno partizanai“ pradėjo klysti, o tuo pasinaudami varžovai rinko lengvus taškus greitomis atakomis. Šeimininkus ištiko taškų badas – per penkias minutes pelnyti vos 3 taškai, o praleista net 14. Sužaidus pusę kėlinuko svečiai susikrovė solidžią persvarą – 36:48. Antroje kėlinio pusėje šeimininkams bėdų išspręsti nepavyko ir skirtumas tarp komandų tik didėjo. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, pirmą kartą skirtumas tarp komandų peržengė 20 taškų ribą, o po ketvirčio „R2P Sport – S/M“ krepšininkai turėjo saugią 22 taškų persvarą – 43:65.

Ketvirtasis kėlinukas šiame susitikime buvo tik formalumas. KK „Kauno partizanus“ ištikęs taškų badas tęsėsi ir toliau, o svečiai pajudę žaidimo ritmą, tiesiog siautėjo puolime. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinuko svečiai pasiekė naują rekordinę persvarą – 48:63. Šeimininkams taip ir nepavyko sušvelninti rezultato, o svečiai ir toliau vis didino pranašumą, kuris pasibaigus rungtynėms buvo net 44 taškai. Rungtynes, antroje pusėje dominavę, „R2P Sport – S/M“ krepšininkai laimėjo rezultatu 55:99.

Po rungtynių pakalbintas „R2P Sport – S/M“ treneris M. Vaškunas buvo patenkintas, kaip komanda žaidė po ilgosios pertraukos:

„Pirmus kėlinius, po tokio ilgo tarpo be rungtynių, prastokai ir vangiai žaidėme. Per ilgąją pertrauką aptarėme žaidimą, padarėme išvadas ir trečiajame kėlinuke parodėme tikrąjį savo žaidimą, taip gavosi, kad ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.“

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Gedeonas Šernius – 9 tšk., Edvinas Zaurys – 9 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 24 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Rytis Vainikevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Mackevičius – 13 tšk., Ignas Vanagas – 10 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)BC „BOOM“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „Kauno partizanais“ (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 20:42 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Elektromontuotojas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno partizanus“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė pergalę, tačiau kovą dėl medalių tęsia KK „Kauno partizanai“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 01:26 val.)