Dumblas vs KK „Kauno partizanai“ (75:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

KK „Kauno partizanai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir pateko į ketvirtfinalį

2016 balandžio 04 d., Pirmadienis, 11:15 val., peržiūros: 1372

Sekmadienį, kovo 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Dumblo“ bei svečių KK „Kauno partizanų“. Tai buvo trečiosios tarpusavio rungtynės tarp šių komandų, kadangi prieš tai jos buvo pasidalinusios po pergalę. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir pirmoje rungtynių pusėje buvo dažniausiai priekyje. Antroje rungtynių pusėje „Dumblo“ ekipa perimė rungtynių iniciatyvą, tačiau „Kauno partizanai“ ketvirtajame kėlinyje sugebėjo prisivyti varžovus, o galiausiai išplėšti ir pratęsimą, kurio metu jie atrodė kur kas geriau ir eliminavo „Dumblo“ ekipą iš tolimesnės kovos.

Pirmuosius rungtynių taškas pelnė svečių ekipa, bet tuomet šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir įsiveržė į priekį. Tačiau tuomet, dėka taiklių tolimų metimų, „Kauno partizanai“ spurtavo net 13:0 ir įgavo jau devynių taškų atotrūkį. Po trijų minučių tylos taškus pagaliau pavyko pelnyti ir „Dumblo“ ekipai, tačiau tuoj pat svečiai atstatė turėtą devynių taškų pranašumą. Vis tik, ketvirčio pabaigoje kiek geriau atrodė „Dumblo“ ekipa, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų – 17:21. Antrąjį kėlinuką vėl kiek sėkmingiau pradėjo „Dumblo“ ekipa ir netrukus sumažino atsilikimą iki vieno taško. Vienu momentu jiems buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet tuomet sėkmingą 10:0 atkarpą sužaidė „Kauno partizanai“ ir vėl įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusią ketvirčio dalį, šeimininkams pavyko kiek sumažinti atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:36.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, bet tuomet „Dumblo“ ekipa smeigė tris tolimus metimus, pridėjo dar ir taiklų dvitaškį bei persvėrė rezultatą ir įgijo šešių taškų atotrūkį. Vėliau, po dar vieno taiklaus „Dumblo“ ekipos tritaškio, šeimininkų pranašumas siekė jau devynis taškus. Tačiau tuomet „Kauno partizanai“ pradėjo po truputį artėti savo varžovų link ir mažais žingsniais tirpdė atsilikimą. Galiausiai, jiems pavyko priartėti iki dviejų taškų, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:56. Ketvirtasis kėlinukas nebuvo itin rezultatyvus, o jį geriau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo šešių taškų atotrūkį. Vėliau „Kauno partizanai“ pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą, tačiau „Dumblo“ ekipa jiems neleido persverti rezultato savo naudai. Likus žaisti tris su puse minutės, šeimininkų pranašumas dar siekė penkis taškus, bet tuomet šiokią tokią atkarpą surezgė svečiai ir pavijo savo varžovus. Likus žaisti 40 sekundžių, E.Zaurys taikliu dvitaškiu metimu išlygino rezultatą, o „Dumblo“ ekipa turėjo visus šansus paskutinėje atakoje. Jie turėjo net du šansus sėkmingai užbaigti ataką, tačiau tuo nepasinaudojo ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą, o rezultatas po reguliaraus laiko buvo 70:70.

Pratęsimo pradžioje P.Irtmonas smeigė tolimą metimą ir „Kauno partizanai“ įgavo šiokį tokį emocinį pranašumą. Likus žaisti tris minutes, „Kauno partizanų“ pranašumas siekė vos du taškus, tačiau tuomet „Dumblo“ ekipa krito į duobę. Svečiai pelnė penkis taškus be atsako ir įgijo jau septynių taškų pranašumą. Toks pranašumas pratęsimo metu yra gan didelis, bet prie viso to, gryno žaidimo laiko tebuvo likusi vos viena minutė. Taigi, „Dumblo“ ekipa nesugebėjo grąžinti intrigos į šias rungtynes, o pergalę šventė KK „Kauno partizanai“, rezultatu 75:82.

E.Zaurys (KK „Kauno partizanai“):
„Iš tikro buvo sudėtingos rungtynės. Geras, stiprus varžovas. Galbūt šiek tiek mums pasisekė, pabaigoje juos pavijome, paleidome ir vėl prisivijome. Šįkart susistygavom, susikaupėm ir laimėjom“.

Dumblas: Paulius Žekonis – 20 tšk., Tadas Bulotas – 19 tšk., Lukas Steikūnas – 17 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Paulius Irtmonas – 20 tšk. (7 rezult. perd.), Donatas Petrauskas – 19 tšk., Edvinas Zaurys – 17 tšk. (12 atk. kam.), Ernestas Bliudžius – 14 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Ketvirtfinalyje KK „Kauno partizanai“ susikaus su „R2P Sport – S/M“ ekipa.

KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)KK „Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 22:32 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)„BuyPCgames.eu“ komanda paskutiniame ketvirtyje palaužė „Dumblas“ ekipą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:54 val.)Kauno „Partizanai“ įveikė „Šilainius“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 00:55 val.)„Dumblas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „VU KHF“ komandą (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 16:43 val.)Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“ (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ sezoną pradėjo pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)