emobilus.lt & SK „Mattas“ vs R2P Sport ‒ S/M (67:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2016 balandžio 30 d., Šeštadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje dominavę „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai pasipuošė C lygos Didžiosios taurės bronzos medaliais

2016 balandžio 30 d., Šeštadienis, 23:20 val., peržiūros: 1537

Balandžio 30-ąją dieną, šeštadienį, A. Sabonio sporto centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės mažasis finalas, kuriame akis į akį susitiko emobilus.lt & SK „Mattas“ ir „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai.

Kaip ir įprasta tokios svarbos rungtynėms, abi ekipos susitikimą pradėjo kiek susikausčiusios ir sužaidus tris minutes rezultatas švieslentėje rodė 3:2. Visgi, greičiau susikaustymą įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ krepšininkai, kurie po taiklaus P. Lekečinsko tolimo šūvio nutolo 11:2. Tačiau T.Bietkis iškart atsakė penkiais paeiliui taškais ir „R2P Sport ‒ S/M“ sumažino pranašumą iki 11:7. Keturių taškų skirtumas išsilaikė iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos, kurį emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo 18:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje E.Daunora įsmeigė tritaškį, po kurio emobilus.lt & SK „Mattas“ nutolo 22:14. Įpusėjus kėlinukui „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai pavyko šiek tiek aptirpdyti persvarą iki 29:25. Tada tritaškiais apsikeitė P.Balčiūnas ir M.Mackevičius, dar vieną tritaškį pridėjo T.Bietkis ir po šio krepšininko metimo rezultatas buvo 34:31. Toliau emobilus.lt & SK „Mattas“ spurtavo 11:0 ir nurūko 45:31. Visgi, paskutinėmis antrojo ketvirčio sekundėmis „R2P Sport ‒ S/M“ ekipos krepšininkas T.Bietkis pataikė tolimą metimą ir ekipos į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo rezultatui esant 45:34.

Trečiajame kėlinuke atrodė, kad paskutinę antrojo kėlinuko sekundę pataikytis T. Bietkio tolimas metimas pažadino „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus, kurie, vedini ir toliau pakiliai žaidusio T. Bietkio priartėjo iki 47:43. Neilgai trukus du R. Vainikevičiaus baudų metimai ir tolimas taiklus M. Mackevičiaus šūvis pirmą kartą šiose rungtynėse leido pirmauti „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkams 47:48. Tada, atsigavę po nokdauno šešis paeiliui taškus pelnė emobilus.lt & SK „Mattas“, kuriems pavyko po trijų ketvirčių išlaikyti trapų penkių taškų pranašumą 58:53.

Ketvirtajame kėlinuke po keturių J. Pociaus taškų „R2P Sport ‒ S/M“ išlygino rungtynių rezultatą 59:59. Ir toliau emobilus.lt & SK „Mattas“ kliuvo priešininkų gynybos gniaužtuose, niekaip negalėdamas pelnyti taškų. Tuo puikiai pasinaudojo „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai, kurie surengė spurtą ir po taiklaus R. Vainikevičiaus dvitaškio jau pirmavo 61:70. Ir nors dar emobilus.lt & SK „Mattas“ sušvelnino skirtumą iki 65:70, tačiau taiklūs baudų metimai rungtynių pabaigoje leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai triumfuoti mažajame finale, rezultatu 67:74 nugalint emobilus.lt & SK „Matto“ krepšininkus.

„Antrojo kėlinuko pabaigoje pataikytas T. Bietkio tolimas metimas, kuris sumažino skirtumą iki 11 taškų, atrodė lyg ir davė akstiną komandai užsivesti, prisivyti varžovus ir nugalėti rungtynėse“.

„R2P Sport ‒ S/M“ ekipos treneris M. Vaškūnas: „jo, iš tikrųjų, tikrai galiu pasakyti, jog komanda gan tikrai gerai nusiteikė po dviejų kėlinių kovoti iki galo. Vis dėlto, paskutinės kai kam rungtynės šį sezoną ir baigiasi viskas, taip kad pasistengėm ir sukovojom. Tas tritaškis kaip ir užvedė, dėjo tokį kertinį, na ir po to nurūkom“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 18 tšk., Povilas Balčiūnas – 15 tšk., Eimantas Daunora – 13 tšk., Paulius Lekečinskas – 11 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Tomas Bietkis – 24 tšk., Mindaugas Mackevičius – 16 tšk., Rytis Vainikevičius – 11 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:33 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)R2P Sport ‒ S/M užtikrintai žengė į C lygos ketvirtfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 17:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)Emocijų nevaldę Jonavos LSK „Technoeros“ krepšininkai patyrė pirmąją nesėkmę antrame etape (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:46 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmoje pusfinalio dvikovoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:46 val.)