emobilus.lt & SK „Mattas“ vs Hidraulinės sistemos (62:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po kietos kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir žengia į C lygos finalą

2016 balandžio 18 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1472

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose jėgas surėmė emobilus.lt & SK „Mattas“ ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“. Pirmajame susitikime „Hidraulinės sistemos“ tik po atkaklios kovos minimaliu pranašumu įveikė varžovus ( 67:66).

Antąsias pusfinalio rungtynes prasidėjo nerezultatyviai. Abiems komandoms sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas. Pirmieji aukštesnę pavarą įjungė ‚Hidraulinės sistemos“ , kur susikrovė 5taškų pranašumą ( 3:8). emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipos treneris buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlę. Šeimininkai toliau neatrado savo žaidimo , o svečiai padidino atotrūkį iki 9 taškų ( 14:5). Kėlinuko pabaigoje emobilus.lt & SK „Mattas“ susitvarkė su gynyba ir prieš ketvirčio pabaigą sušvelnino skirtumą iki 5 taškų – 9:14.

Antrajame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko kieta ir emobilus.lt & SK „Mattas“ tik vienu taškus sugebėjo sušvelninti skirtumą ( 14:18). Abi komandos demonstravo kietą gynybą, tačiau šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir skirtumas liko tik du taškai ( 20:22). Likus žaisti apie dvi minutes M.Šumlinskas toliau žaidė nesustabdomai ir jo pastangų dėka „Hidraulinės sistemos“ prieš ilgąją pertrauką padidino pranašumą iki 8 taškų – 22:30.

Antroje rungtynių pusėje emobilus.lt & SK „Mattas“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir ėmė mažinti skirtumą ( 30:32). Šeimininkai varžovus sugebėjo stabdyti tik asmeninėmis baudos, o „Hidraulinės sistemos“ šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ( 32:38). Tadas Vasiliauskas smeigė svarbų tritaškį metimą ir pranašumas išaugo iki 9 taškų. emobilus.lt & SK „Mattas“ pradėjo strigti puolime ir gynyboje, o svečiai toliau didino pranašumą ( 32:45). Per likusį laiką „Hidraulinės sistemos“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 39:48.

Ketvirtame ketvirtyje „Hidraulinės sistemos“ toliau įrodinėjo, kad jos yra vertos didžiojo finalo ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 41:56). emobilus.lt & SK „Mattas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir greitomis atakomis sumažino skirtumą iki 11 taškų. Po minutės pertraukėlės šeimininkai spurtavo 5:0 atkarpa ( 54:60). M.Kudakas smeigė tritaškį metimą ir svečiai padidino pranašumą iki 10 taškų ( 58:68). Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ pradėjo klysti ir šeimininkai surengė keletą greitų atakų ( 62:68). Likus žaisti apie minutę laiko „Hidraulinės sistemos“ atsakė 4:0 atkarpa ir iškovojo kelialapį į didįjį finalą – 62:74.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos treneris, V.Kirilovas, kalbėjo:“ Gal šiandien mums pavyko pristaikyti prie kieto žaidimo. Niekada nebuvom kieto žaidimo šalininkai, tačiau kuo toliau , tuo labiau reikia žaisti kiečiau. Matyt, su metais daromės ir mes kietesni. Šiandien daug geriau sekėsi negu iki tol. Laikėme stabiliai sukrautą persvarą. Agresyviai žaidėm, pasistumbdėm ir mus pastumbdė. Aišku, gerai chebra užtraukė porą atakų, kas leido mums atitrūkti ir išlaikyti persvarą. Nors pirmas rungtynes laimėjome tik vienu tašku, tačiau visas antras rungtynes varžovai alsavo į nugarą. Ačiū varžovams. Laukiam finalo.“

emobilus.lt & SK „Mattas“: Gediminas Vasiliauskas – 18 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk., Povilas Balčiūnas – 11 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 18 tšk. (18 atk. kam.), Ignas Krukonis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 11 tšk., Martynas Kudakas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2016 balandžio 21 d., 15:19 val.
nu jo labai xujovai sustatyti nuostatai lygos kaad kai pralosi ketvirfinali ar astunfinali nepatenki i final4..... :D:D visos siu metu final 4 komandos yra pacios stipriausios c lygos komandos :) tapati buciau pasakes ir pries sezona
SPEEDAS2016 balandžio 20 d., 11:46 val.
noneimeris tas kur niekur niekas nepapuola :)
Tadas142016 balandžio 20 d., 09:43 val.
Kas čia per mistinė komanda kuri nepatenka į playoffus bet yra verta final4 ? Pasakyk arba nebegerk tiek daug. Tiek Matas, tiek R2P, Neveronys, Konsus, United yra FINAL4 komandos mano nuomone, todėl čia perdėti nieko nereikia. Megėjų krepšinis tuo ir ypatingas, kad visi gali nugalėti visus.
Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė Emobilus.lt & SK „Mattas“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)Trečiajame kėlinyje subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalė (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)