emobilus.lt & SK „Mattas“ vs BC „BOOM“ (73:61)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„emobilus.lt & SK Mattas“ eliminavo BC „BOOM“ ir pirmą kartą peržengė ketvirtfinalio barjerą

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 1280

Ketvirtadienį, kovo 31 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „emobilus.lt & SK Matto“ ir svečių BC „BOOM“ ekipų. Susitikimą, kaip ir pirmose rungtynėse, geriau pradėjo aikštės šeimininkai ir iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau vėliau scenarijus kartojosi ir BC „BOOM“ pasivijo priešininkus bei buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Vis tik, ir vėl kelias atkarpas geriau sužaidę „emobilus.lt & SK Matto“ žaidėjai susigrąžino kelių taškų atotrūkį, kurį vėliau tik didino, ko pasekoje pasiekė pergalę ir eliminavo BC „BOOM“ iš tolimesnės kovos, taip patys pirmą kartą klubo istorijoje peržengę ketvirtfinalio barjerą. 73:61 (15:7, 11:18, 26:21, 21:15).

Šįkart pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė BC „BOOM“ ekipos krepšininkai, tačiau ilgai vietoje nestovėję aikštės šeimininkai smeigė du tolimus metimus iš eilės ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi vangokai ir abiems ekipos gana sunkiai sekėsi sukrapštyti taškus. Vis tik, pirmieji ledu pralaužė „emobilus.lt & SK Matto“ krepšininkai ir surinkę dar penkis taškus be varžovų atsako padidino atotrūkį iki dešimties taškų. Kėlinuką dviem taikliais baudų metimais užbaigęs Ž. Baginskas kiek sušvelnino svečių deficitą. 15:7.

Antrojo ketvirčio pradžioje „emobilus.lt & SK Mattas“ susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau nieko ilgai nelaukę svečių krepšininkai surengė spurtą 0:9, kurio dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki dviejų taškų. Į tai šeimininkų žaidėjas V.Vainauskas atsakė taikliu tolimu šūviu, po kurio sekė dar viena sėkminga BC „BOOM“ atkarpa, leidus jiems persverti rezultatą savo naudai. Kiek sutrikęs A. Dervinskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, po kurios aikštės šeimininkų puolimas kiek pasitiesė, ko pasekoje iki ilgosios pertraukos jiems pavyko susigrąžinti pirmaujančios komandos vaidmenį. 26:25.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai, todėl skirtumas tarp komandų nesikeitė. Vis tik, iš toli pataikęs O.Stropus dar išlygino rezultatą, tačiau čia pat septynis taškus be atsako surinkę aikštės šeimininkai kiek atitrūko. Kiek vėliau BC „BOOM“ ir vėl kibo varžovams į atlapus sumažindami atsilikimą iki trijų taškų, bet čia pat komandą į priekį timptelėjęs E.Daunora padėjo savo komandai įgyti dešimties taškų persvarą. Vis tik, kėlinuką tolimais metimais užbaigę svečių snaiperiai M. Tamošauskas ir A. Urmulevičius kiek sušvelnino savo komandos deficitą. 52:46.

Paskutinį ir lemiamą kėlinuką spurtu 7:0 pradėję „emobilus.lt & SK Matto“ krepšininkai iškart įgijo trylikos taškų pranašumą, kuris leido jiems kiek ramiau jaustis. Vis tik, buvo aišku tai, jog priešininkai tikrai taip lengvai nenuleis rankų ir čia pat jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau antrą kartą ant to paties grėblio nelipę aikštės šeimininkai susiėmė ir sužaidę lemiamą atkarpą 10:0 galutinai atitrūko nuo varžovų ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Rungtynių pabaigą apkartino E. Daunoros trauma, po kurios svečiams dar pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau, nepaisant to, pergale bei kelialapiu į pusfinalį džiaugėsi „emobilus.lt & SK Mattas“. 73:61.

Po pergalės nugalėtojų ekipos strategas Aurimas Dervinskas dalinosi mintimis: „Aišku išsvajotasis pusfinalis, daug metų jo siekėme, o dabar žiūrėsime kas bus toliau. Varžovą jau žinome ir dabar žiūrėsime, kaip jį apsižaisti. Žaisime prieš „Hidraulines sistemas“, kuri yra puikiau negu puikiai pažįstama komanda. Tikiuosi, kad bus gera serija ir visiems žiūrovams bus ką pažiūrėti, ir mums patiems bus įdomu žaisti. Bus įdomu“.

Po nesėkmės BC „BOOM“ ekipos treneris Laisvydas Gudaitis kalbėjo: „Šįkart neveikė mūsų pataikymas iš tritaškio zonos, kas mums dažniausiai lemia teigiamą rezultatą. Apsiginti pritrūkome jėgų, nes buvo mažai pakeitimų. Aišku, tie, kas buvo aikštelėje atidavė jėgas keik galėjo, bet, tiesiog, trūko didesnio kiekio žaidėjų, kad išliktume šviežesni pagal visą rungtynių tempą. Na, o puolime, kaip ir sakiau, nekrito mūsų tritaškiai ir buvo sudėtinga prieš aukštesnius ir atletiškus varžovus sužaisti agresyviau, prasiveržti“.

Kaip galite įvertinti savo komandos pasirodymą šiame sezone?:

“Aš manau, kad vidutiniškai. Įveikėme du atrikintamųjų varžybų etapus. Antrame etape įveikėme pagal reitingą aukštesnę komandą, trečiajame etape to pasiekti nepavyko, bet išties varžovas yra labai stiprus, geriausią reitingą po reguliariojo sezono turinti komanda. Aišku, tiek pirmosios, tiek ir antrosios rungtynės parodė, kad tikrai galime kovoti su tokiais varžovais, bet, kaip ir minėjau, šiandien mums akivaizdžiai pritrūko ilgesnio suolelio ir, aišku, sėkmės puolime, būtent kas liečia tritaškius metimus“.

Po šios pergalės „emobilus.lt & SK Mattas“ laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir žengė į pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Hidraulinės sistemos“.

Šios rungtynės buvo ypatingos ir tuo, jog buvo praktikoje pritaikyta dar viena lygos naujovė – tiesioginė transliacija internetu su rungtynių komentatoriais. Visą įrašą galite išvysti VIDEO skiltyje.

„emobilus.lt & SK Mattas“: Povilas Balčiūnas – 22 tšk., Eimantas Daunora – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Dimša – 10 tšk., Paulius Lekečinskas – 10 tšk.

BC „BOOM“: Osvaldas Sarpalius – 19 tšk., Andrius Urmulevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 9 tšk.

BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo trečiąją pergalę (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:34 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Antrą kartą varžovus sutriuškinęs emobilus.lt & SK „Mattas“ be didesnio vargo pasiekė ketvirtfinalį (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:38 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 17:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ varžovus sutriuškino tarsi per treniruotę (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:32 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)