Hidraulinės sistemos vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (67:66)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes pirmavę emobilus.lt & SK „Mattas“ pirmoje pusfinalio dvikovoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą

2016 balandžio 13 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 1255

Balandžio 13 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai emobilus.lt & SK „Mattas“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. „Hidraulinės sistemos“ sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 6:2, o minutės pertraukėlės paprašė emobilus.lt & SK „Mattas“. Po jos geriau rungtyniavo svečiai, kurie sužaidus keturias minutes turėjo vieno taško persvarą (8:9). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trys taškai (8:11), o minutės pertraukėlės paprašė „Hidraulinės sistemos“. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos emobilus.lt & SK „Mattas“ turėjo šešių taškų persvarą (11:17). Per likusį laiką šiek tiek geriau rungtyniavo svečiai, kuriems pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (16:24).

Antrą kėlinį emobilus.lt & SK „Mattas“ pradėjo dviem taikliais metimais, o sužaidus dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (18:31). Vėliau komandos žaidė lygiai, o emobilus.lt & SK „Mattas“ išlaikė pranašumą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (38:25), o minutės pertraukėlės paprašė emobilus.lt & SK „Mattas“. Per likusį laiką „Hidraulinės sistemos“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (33:42).

Trečio kėlinio pradžioje du taškus pelnė emobilus.lt & SK „Mattas“ (33:44). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ (39:44). Baigiantis antrai minutei emobilus.lt & SK „Mattas“ padidino persvarą iki septynių taškų (39:46). Netrukus tritaškį pataikė „Hidraulinės sistemos“ (42:46). Ketvirtą minutę „Hidraulinių sistemų“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojęs emobilus.lt & SK „Mattas“ pelnė 10 taškų be atsako (42:56). Visgi paskutines dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Hidraulinės sistemos“, o septyni pelnyti taškai paliko varžovams septynių taškų persvarą (49:56).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu tolimu „Hidraulinių sistemų“ tritaškiu (52:56). Į tai emobilus.lt & SK „Mattas“ atsakė dviem taikliais metimais (52:61). Prasidėjus penktai minutei komandas skyrė trys taškai (61:64), o minutės pertraukėlės paprašė emobilus.lt & SK „Mattas“. Po jos du taškus pelnė svečiai (61:66). Po šių taškų emobilus.lt & SK „Mattas“ komandos puolimas visiškai užstrigo. Tuo pasinaudoję šeimininkai šeštą minutę sumažino svečių persvarą iki vieno taško (65:66). Paskutinę kėlinio minutę vienu taikliu baudos metimu „Hidraulinės sistemos“ rezultatą išlygino (66:66). Likus dviems sekundėms iki rungtynių pabaigos varžovo pražangą išprovokavęs I.Krukonis pataikė baudos metimą (67:66). Po minutės pertraukėlės emobilus.lt & SK „Mattas“ ataka baigėsi nesėkmingai ir „Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę rezultatu 67:66.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0 pirmauja „Hidraulinės sistemos“. Antros pusfinalio rungtynės vyks balandžio 18 dieną 20:30 A. Sabonio KC sporto salėje.

„Hidraulinių sistemų“ treneris V. Kirilovas: „Rungtynės sekėsi šiandien sunkiai. Pirmavome gal tik vieną kartą per visas rungtynes. Puškavom puškavom iki pat pabaigos. Buvo labai kietas žaidimas, o varžovai įrodė, kad ne veltui pralaimėjo tik vienas rungtynes reguliareme sezone. Manau, tai davė mums didesnę motyvaciją šiandien kovoti. Pernai susitikome ketvirtfinalyje, dabar susitikome aukštesnėje pakopoje. Pirmas rungtynes pusfinalio įsivaizdavau šiek tiek lengvesnes. Pradėjome rungtynes susikaustę, įsivėlėme į lėtą varžovų žaidimą, kas sakyčiau mus žudė tris ketvirčius. Ketvirtame kėlinyje kaip visada, atsibudome ir po truputi pradėjome žaisti. Puškuojam, puškuojam, įsivažiuojam, pagaunam ritmą ir… Sakyčiau geriau yra negražiai laimėti, negu gražiai pralaimėti.“

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Martynas Kudakas – 12 tšk., Marius Šumlinskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

emobilus.lt & SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Povilas Balčiūnas – 10 tšk., Eimantas Daunora – 9 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalė (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 00:11 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo triuškinama pergale prieš „Buritus“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:08 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)