Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Joniškio „Aušros“ gimnazija (82:74)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai šventė sunkią pergalę prieš svečius iš Joniškio

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 17:41 val., peržiūros: 961

Trečiadienį, kovo 22 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „„Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2017“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos ir svečių Joniškio „Aušros“ gimnazijos ekipų. Nuo susitikimo pradžios tarp komandų virė atkakli ir permaininga kova, tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkų ekipos lyderis S. Andraitis pataikė du tolimus metimus ir taip atsakė į visus klausimus, kas šiandien švęs pergalę. Rezultatu 82:74 (18:19, 25:21, 21:13, 18:21) laimėjo šeimininkų komanda.

Susitikimo pradžioje Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšininkai žaidimą pradėjo su didele energija ir užsivedimu. Nuo pat rungtynių pradžios svečiai įgijo pranašumą ir nenustojo mažinti apsukų. Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio (7:15) pirmavo Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšininkai. Likus žaisti kiek mažiau nei tris pirmojo kėlinio minutes šeimininkai pataikė keletą tolimų metimų ir taip sumažino deficitą iki 1 taško (18:19). Antrajame kėlinyje kova vyko kiekviename aikštes centimetre – nei vienai komandai nepavyko kiek toliau atitrūkti nuo varžovų. Po dviejų kėlinių (43:40) pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkai suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių. B. Ilevičius draskė varžovų gynybą puikiais prasiveržimais ir taip susikrovė rekordinę persvarą (59:46). Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo 11 taškų persvarą. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšininkai suaktyvino gynybą ir pradėjo mažinti deficitą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirto kėlinio komandas skyrė vos vienas taškas (71:70). Likus žaisti mažiau nei tris minutes komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis. Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšininkai turėjo šansą persverti rezultatą, bet nepataikė iš po krepšio, o Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšininkas S. Andraitis smeigė du tolimus tritaškius į svečių krepšį ir atvedė komandą į pergalę.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos krepšinio treneris teigė – „Dalyvaujame pirmą kartą, todėl vienas iš tikslų iš pradžių sėkmingai sudalyvauti, o po to žiūrėti kaip seksis, ateityje įveikti tolimesnius priešininkus. O pergalės nepavyko iškovoti dėl to, kad varžyboms artėjant prie pabaigos žaidėjai neapsigynė ir taip paleidome pergalę iš savo rankų“.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos krepšinio treneris teigė, kad šiame turnyre kiekvienais metais tikslai yra patys aukščiausi: „Sužaidus pusę rungtynių labai sunkiai sekėsi pataikyti laisviems į krepši, o po ilgosios pertraukos kai mano komandos žaidėjai pradėjo realizuoti tokias progas iš karto pasikeitė žaidimas ir šventeme gana sunkią pergalę prieš turnyre debituojančią priešininkų ekipą“.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija: Simonas Andraitis 38 tšk., Benas Ilevičius 16 tšk. (6 atk. kam. 6 rezult. perd.), Dovydas Savickas 12 tšk., Povilas Juškys 8 tšk. (7 atk. kam.).

Joniškio „Aušros“ gimnazija: Irmantas Kryžius 31 tšk. (7 atk. kam. 5 rezult. perd. 9 išprov. praž.), Eimantas Valiukas 17 tšk., Martynas Dabriška 10 tšk., Karolis Gaidjurgis 9 tšk.

Po atkaklios kovos Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija pasiekė nelengvą pergalę (2017 kovo 31 d., penktadienis, 17:27 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:31 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Biržų „Saulės“ gimnaziją (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Joniškio „Aušros“ gimnazija pasiekė pusfinalį (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės bronzos laimėtojai Joniškio „Aušros“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 03:23 val.)