Kauno Aleksandro Puškino gimnazija vs Prienų „Žiburio“ gimnazija (63:103)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 15:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Prienų „Žiburio“ gimnazija pasiekė triuškinančią pergalę

2017 balandžio 27 d., Ketvirtadienis, 22:21 val., peržiūros: 807

Ketvirtadienį, balandžio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ir svečių Prienų „Žiburio“ gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę prieniškiai šventė užtikrintą pergalę rezultatu 63:103 (9:25, 16:30, 25:21, 13:27).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau iškart po to sekė svečių spurtas 0:16, kurio dėka prieniškiai iškart atitrūko. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavę Prienų „Žiburio“ gimnazijos auklėtiniai tik didino atotrūkį, ko pasekoje po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė jau net trisdešimt taškų. 25:55.

Po ilgosios pertraukos dar kartą spurtavę prieniškiai įgijo 35-ių taškų pranašumą, tačiau vėliau žaidimą paspartinę Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos žaidėjai sugebėjo laimėti ketvirtį bei nežymiai sušvelninti deficitą. Nepaisant to, paskutinė rungtynių dalis priklausė Prienų „Žiburio“ gimnazijai, kuri galutinai susitvarkė su varžovais bei šventė daugiau nei užtikrintą pergalę rezultatu 63:103.

Permainingoje dvikovoje ‒ Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pergalė (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:49 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija neatsilaikė prieš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 18:27 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)