Kauno Aleksandro Puškino gimnazija vs Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija (79:86)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 15 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija neatsilaikė prieš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją

2017 balandžio 15 d., Šeštadienis, 18:27 val., peržiūros: 746

Kaune Mažojoje Kauno kolegijos sporto salėje šeštadienio popietę vyko Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės rungtynės, kuriose Kauno Aleksandro Puškino gimnazija priėmė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją. Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos žaidė greitai ir gan dažnai klydo, o pabėgti nepavyko nei vieniems nei kitiems. P.Kirilenko vedini Kauno Aleksandro Puškino gimnazija kėlinuko pabaigoje pradėjo atsilikinėti,o po dar vieno svečių lyderio J.Burdulis dvitaškio ir pirmąjį kėlinį baigė 11:13. Antrajame ketvirtyje toliau šeimininkų visas puolimas sukosi aplink P.Kirilenko, kuris buvo agresyvus ir taiklus tiek prasiveždamas, tiek ties trijų taškų linija. Svečiai irgi rado savo atsaką, puikiai iš toli prisitaikęs šaudė D.Zdančius, kuris „susmeigė“ 4 tolimus metimus ir po 2 kėlinių padėjo išlaikyti trapią svečių persvarą 34:37.

Trečiajame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova. Kauno Aleksandro Puškino gimnazija gretose prabilo 2 tritaškius pataikęs D.Malinauskas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija M.Jarmala bei R.Matulevičius dvitaškių dėka toliau išlaikė skirtumą, kuris po 3 ketvirčių tapo 48;52. Ketvirtajame ketvirtyje toliau vyko bekompromisė kova. Toliau taškus rinko P.Kirilenko, kurio vedami Kauno Aleksandro Puškino gimnazija likus pusei minutės iki kėlinio galo pirmavo 3 taškais, tačiau tada savo žodį tarė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija žaidėjas R.Matulevičius, kuris pašokdinęs varžovų žaidėją šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį iš toli į krepšį taip rungtynių likimą nukeldamas į pratęsimą. Pratęsime, kad ir kaip stengėsi šeimininkai iškart pradėjo atsilikinėti, nuovargis vertė daryti vis daugiau neteisingų sprendimų ko pasekoje antrąjį kvėpavimą įgavę svečiai ne tik sėkmingiau puldami, bet ir rinkdamiesi kamuolius puolime po netaiklių savo pačių metimų įgijo jau nebepavejamą skirtumą. Rungtynes 79:86 pergale baigė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija.

Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)Prienų „Žiburio“ gimnazija pasiekė triuškinančią pergalę (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pergalė (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:49 val.)