Kauno Aleksandro Puškino gimnazija vs Druskininkų „Ryto“ gimnazija (65:68)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje dvikovoje ‒ Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pergalė

2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 14:49 val., peržiūros: 859

Šeštadienį, balandžio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės rungtynės tarp vietos „Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos“ bei svečių „Druskininkų „Ryto“ gimnazijos“. Didžiąją rungtynių dalį vyko permaininga kova, bet dažniau priekyje buvo aikštelės šeimininkai. Visgi, lemiamo ketvirčio metu gerą puolimą pademonstravo svečių ekipa bei pasiekė sudėtingą pergalę.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai. Nors svečių ekipa per pirmąją savo ataką pelnė taškus, tačiau vėliau tiek vienai, tiek kitai komandai sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Sužaidus šešias minutes, „Druskininkų „Ryto“ gimnazija“ buvo pelniusi viso labo penkis taškus, o tuomet pirmus taškus pelnė ir „Kauno Aleksandro Puškino gimnazija“. Tuomet aikštelės šeimininkai kiek įsibėgėjo ir pačioje kėlinuko pabaigoje persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:10. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau strigo puolime. Šiek tiek sėkmingiau užpulti sekėsi aikštelės šeimininkams, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Šis pranašumas laikėsi praktiškai iki kėlinio pabaigos, bet kėlinį tvirčiau užbaigė svečiai ir sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:22.

Trečiajame kėlinyje komandos pagaliau pradėjo dažniau pataikyti ir žaidimas iškart pasidarė akiai gražesnis. „Druskininkų „Ryto“ gimnazija“ išlygino rezultatą ir tuomet prasidėjo komandų žaidimas taškas į tašką. „Kauno Aleksandro Puškino gimnazija“ pelnydavo taškus, tačiau tuo pačiu atsakydavo ir jų varžovai bei rezultatas vėl tapdavo lygus. Visgi, kėlinį taikliu tolimu metimu užbaigė aikštelės šeimininkai ir po trijų kėlinių turėjo nedidelį atotrūkį – 43:40. Lemiamo ketvirčio metu prasidėjo visi įdomumai. Netrukus druskininkiečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir laikė labai trapų pranašumą savo rankose. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, tačiau likus žaisti dvi su puse minutės, svečių ekipa įgijo penkių taškų pranašumą, kas šiose rungtynėse buvo labai solidus pranašumas. Tačiau tuomet Druskininkų ekipa pradėjo daryti žioplas klaidas, o tuo pasinaudojo kauniečiai ir per minutę surengė 7:0 spurtą, kuris leido jiems įgyti dviejų taškų pranašumą. Visgi, kitoje aikštelės pusėje svečiai smeigė tolimą metimą ir įgijo minimalią persvarą. Likę „Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos“ bandymai persverti rezultatą nepasiteisino ir svečiai iš Druskininkų iškovojo itin sunkią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:68.

Kauno Aleksandro Puškino gimnazija: Denis Malinauskas – 22 tšk. (7 perimt. kam.), Nikita Malahov – 13 tšk., Pavel Kirilenko – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Druskininkų „Ryto“ gimnazija: Dovydas Balionis – 18 tšk. (19 atk. kam.), Edvinas Benevičius – 16 tšk., Marius Rinkevičius – 15 tšk.

Prienų „Žiburio“ gimnazija pasiekė triuškinančią pergalę (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės bronzos laimėtojai Joniškio „Aušros“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 03:23 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija neatsilaikė prieš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 18:27 val.)