Kauno „Saulės“ gimnazija vs Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija (63:65)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Lyderių dvikovoje nepralaimėjusių statusą išsaugojo Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija

2016 balandžio 21 d., Ketvirtadienis, 18:15 val., peržiūros: 1864

Ketvirtadienį, balandžio 21 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Vidurio Lietuvos pogrupio rungtynės, tarp vietos Kauno „Saulės“ gimnazijos ir svečių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau kiek geriau atrodę svečiai šiek tiek atitrūko ir laikė iniciatyvą beveik tris kėlinius. Paskutinėje rungtynių dalyje Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir net išlyginti rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę garliaviečiai susigrąžino iniciatyvą bei šventė pergalę rezultatu 63:65 (13:17, 23:23, 12:13, 15:12).

Susitikimo pradžioje abi komandos gana sunkiai rinko taškus, tačiau svečių gretose komandą į priekį tempęs A. Tilindė padėjo garliaviečiams įgyti dviženklę persvarą. Įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkai atsibudo ir surengę spurtą 7:0 sumažino deficitą iki penkių taškų. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, nežymiai geriau pasirodę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų. 13:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečius gerokai į priekį timptelėjo D.Petkevičius, kuris padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės, taip sumažindami atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau šešis taškus be jokio atsako surinkęs D.Petkevičius ir vėl atitolino Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnaziją, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir vėl geriau pasirodę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai priartėjo iki keturių taškų. 36:40.

Po ilgosios pertraukos garliaviečiai nieko nelaukę padidino atotrūkį iki devynių taškų, tačiau čia pat spurtą 10:0 surengusi Kauno „Saulės“ gimnazija sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Vis tik, pirmaujančios komandos rolėje šeimininkai ilgai neišbuvo, nes čia pat tolimą metimą smeigęs M.Ylius išvedė Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnaziją į priekį. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau pastarųjų gretose ir vėl blykstelėjo D.Petkevičius, kurio taiklių baudų metimų dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkių taškų. 48:53.

Paskutinę ir lemiamą rungtynių dalį taikliais tolimais metimais pradėję svečių žaidėjai A. Tilindė ir M.Ylius dar labiau atitolino savo komandą, tačiau aikštės šeimininkų gretose netylėję M. Tamašauskas ir J. Ilgūnaitis neleido priešininkams pernelyg atitrūkti. Įpusėjus kėlinukui, kurį laiką ekipos žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų svyravo tarp 5-6 taškų, tačiau ilgai netrukus Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai kilo į šturmą ir surengę spurtą 9:3 rezultatą išlygino. Vis tik, Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijos krepšininkai nepasidavė gausiai sirgalių palaikomiems šeimininkams ir po A. Tilindės realizuotų dviejų baudų metimų šventė sunkią pergalę rezultatu 63:65.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Justas Ilgūnaitis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Jurgelevičius – 11 tšk., Simas Sakalauskas – 10 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija: Arnas Tilindė – 22 tšk. (20 atk. kam., 11 išpr. praž.), Dominykas Petkevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Matas Ylius – 11 tšk.

Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija nesunkiai prasibrovė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:18 val.)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurės (10-12 klasių) starte ‒ „Kauno raj. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija“ pergalė (2016 kovo 01 d., antradienis, 15:55 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija ir toliau žengia be pralaimėjimų (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 19:12 val.)Trečias kartas nemeluoja ‒ finale dominavusi Eimanto Stankevičiaus vedama Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazijai (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:19 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su „Birštono“ gimnazija (2016 balandžio 12 d., antradienis, 14:02 val.)Gausiai sirgalių palaikoma Kauno „Saulės“ gimnazija susitvarkė su „Vilkijos“ gimnazija (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 14:11 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki Kauno „Saulės“ gimnazijos pergalė (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 15:54 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija nepaliko vilčių Plungės „Saulės“ gimnazijai bei žengė į finalą (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 19:22 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Prienų „Žiburio“ gimnaziją (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 12:37 val.)