KM „Žalgiris“ vs GZP (61:84)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61)

2019 sausio 09 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 670

Sausio 9d., Trečiadienį, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – KM „Žalgiris“ ir svečiai –„GZP“.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis vyko atkakli kova, tačiau įpusėjus kėliniui savo pranašumą pradėjo rodyti svečiai (7:16). Po kiek laiko „GZP“ padidino pranašumą iki dviženklio, tačiau baigiantis kėliniui šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą – 18:24. Antrąjį ketvirtį užtikrintai pradėję „GZP“ padidino persvarą iki 11, šeimininkai skirtumą sušvelnino (25:32), tačiau ir toliau sėkmingai žaidę šeimininkai vėl nutolo nuo varžovų – 31:45.

Antros rungtynių pusės pradžioje keitėsi ne daug kas, „GZP“ sugebėjo išlaikyti turimą pranašumą – 48:63. Nors KM „Žalgiris“ dar tikrai neketino pasiduoti, solidžiai pradėję ketvirtąjį kėlinį šiek tiek sumažino atsilikimą, tačiau palūžo ketvirtojo kėlinio viduryje. Išnaudoję varžovų klaidas ir užtikrintai žaidę po krepšiu „GZP“ šventė pergalę – 61:84 (18:24, 13:21, 17:18, 13:21).

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Pro Angels“ dar kartą pasismagino su KM „Žalgiris“ (2019 kovo 01 d., penktadienis, 22:15 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)