Pro Angels vs Akademija (68:106)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 21:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:57 val., peržiūros: 1192

Pirmadienį, lapkričio 19-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Pro Angel“ ir svečių „Akademija“ komandos.

Jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo ryškėti svečių pranašumas. Negausiai susirinkusi šeimininkų komanda pusę kėlinio dar pajėgė priešintis (11:15), bet po to jų varžovai tiesiog įjungė aukštesnę pavarą ir antrą kėlinio pusę laimėjo 19:3 ir po pirmojo ketvirčio jau turėjo solidžią persvarą – 14:34. Antrasis rungtynių kėlinukas taip pat priklausė svečiams, kurie ir toliau nesunkiai rinko taškus ir po pirmosios susitikimo dalies jau triuškino varžovus – 25:57.

Antroji rungtynių pusė šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Mačo nugalėtojas abiems komandos buvo jau senai aiškus ir žaidėjai žaidė savo malonumui. Puolimu paremtą susitikimą labiau nei įtikinamai laimėjo „Akademija“ – 68:106 (14:34, 11:23, 14:21, 29:28).

„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ketvirtajame ketvirtyje susidorojo su „Pro Angels“ (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:46 val.)„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 20:16 val.)