Akademija vs GZP (53:74)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ pratęsė „Akademijos“ pralaimėjimų seriją

2019 kovo 11 d., Pirmadienis, 20:16 val., peržiūros: 621

Pirmadienį, šventinę Kovo 11 – ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Akademijos“ (6/9) ir svečių „GZP“ (10/6) komandos.

Runtynių pradžioje iniciatyvą perėmė „GZP“ kepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje 7:12. Antroje kėlinuko pusėje „Akademija“ šiek tiek aplygino žaidimą, tačiau po pirmo kėlinio turėjo trijų taškų deficitą 15:18.

Antrajame kėlinuke svečiams pavyko sumažinti savo deficitą iki minimumo, tačiau kėlinio viduryje po kelių greitų atakų „GZP“ vėl nutolo 21:27. Turimą šešių taškų pranašumą „GZP“ pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus pirmavo 31:37.

Trečiajame kėlinyje po L. Tumpos metimų svečiai įgijo dviženklį pranašumą 33:43. Antroje kėlinuko pusėje „GZP“ ekipą į priekį patraukė G.Kreimeris, kurio du tritaškiai ir prasiveržimas leido svečiams jau pirmauti 37:56.

Ketvirtame kėlinyje svečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 53:74 (15:18, 16:19, 6:19, 16:18).

„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Akademijos“ pranašumą (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„GZP“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)