Advokatų kontora „Konsus“ vs GZP (90:92)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Atkaklioje kovoje paskutinėmis sekundėmis triumfavo „GZP“

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:43 val., peržiūros: 422

Vasario 17 dieną, 16:15 val., LSMU sporto salėje susitiko “B” lygos komandos Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir “GZP” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 90:92 (29:24, 19:16, 25:29, 17:23).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė apylygės ir gerai nusiteikusios pakovoti. Šiek tiek geriau sekėsi šeimininkų komandai. Po pirmojo kėlinio priekyje „Konsus“ rezultatu 29:24. Antrajame kėlinyje vaizdas liko panašus. Keliais taškais vedė šeimininkų komanda, o varžovam atiteko besivejančių pozicija. Geriau kovojantys dėl kamuolių ir šiek tiek taiklesni „Konsus“ po dviejų kėlinių priekyje rezultatu 48:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko apsiginti kelias atakas ir priversti varžovus mesti nepatogius metimus. Tuo pasinaudoję surengė kelias greitas atakas ir išlygino rezultatą (50:50). Toliau tris minutes kėlinio komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antroje kėlinio pusėje šeimininkai atrado savo puolimą ir išsiveržė 10 taškų į priekį. Iki kėlinio galo svečiams pavyko sumažinti skirtumą ir trečio kėlinio pabaigoje 73:69 priekyje „Konsus“. Ketvirtajame kėlinyje susikaupę svečiai po truputį vėl mažino skirtumą, kol ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Likus dvejoms minutinėms iki rungtynių pabaigos komandos įsivėlė į žaidimą taškas į tašką. Likus 20 sekundžių „GZP“ įgijo 2 taškų pranašumą, varžovai savo atakoje suklydo prarasdami kamuolį ir pergalę šventė „GZP“ rezultatu 90:92.

“GZP“ komandos treneris J.Eibukas: „Pradėsiu nuo to, kad kaip ir pirmose rungtynėse prieš šiuos varžovus žaidėme be vidurio puolėjo, todėl sunku buvo su gynyba. Tačiau antroje pusėje prisitaikėme, o puolimas spindėjo visas rungtynęs, todėl atsilaikėm ir perlaužėm varžybas.“

Pirmosiose serijos rungtynėse triumfavo „Konsus“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Akademijai“ nepavyko pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (64:72) (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „GZP“ ekipą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:47 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)