ICE vs Kauno TPMC (64:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 708

Trečiadienį, gruodžio 5 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (3/1) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“ (3/0) krepšininkai.

Rungtynių pradžioje M. Maslenikovo du tritaškiai įkvepė „ICE“ ekipą, kuri išsiveržė į priekį 10:3. Visgi, A.Pelšs ir E. Kulbokos metimai labai greitai leido svečiams persverti rungtynių rezultatą 15:20.

Antrajame kėlinyje „Kauno TPMC“ iškart įgijo dviženklį pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 22:32. Visgi, M. Maslenikovo ir T. Grigalevičiaus tolimi metimai neleido toliau svečiams tolti. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 34:42.

Trečiasis kėlinys prasidėjo apylygiai, kol kėlinuko pabaigoje „Kauno TPMC“ surengė spurtą, po kurio nutolo 40:63.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau dominavo svečiai, kurie ir iškovojo įtikinamą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 64:91 (15:20, 19:22, 6:21, 24:28).

T.Jonkus („ICE“):

„varžovai individualiu meistriškumu apžaidė. Davėme jiems žaisti vienas prieš vieną. Žaidžiant prieš tokią komandą rungtynėse reikia išvengti klaidų, jų nedaryti, nes po to atsikerta komanda. Ir reikėtų primesti pozicinį žaidimą varžovui – kolkas jie yra stipresni.“

„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:39 val.)„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:41 val.)„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos sezoną (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:25 val.)„Akademija“ nelengvai susitvarkė su „ICE“ pasipriešinimu (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)Tik po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „ICE“ ir žengią į B lygos finalą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:07 val.)