ICE vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (91:96)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno autobusai“ po įtemptos kovos įveikė „ICE“ ekipą

2018 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 1011

Trečiadienį, lapkričio 7 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „ICE“ bei svečių „Kauno autobusai“. Visų rungtynių metu komandos žaidė banguotai, bet apylygiai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir šįkart sėkmė nusišypsojo svečių ekipai.

Runtynes komandos pradėjo žvėrišku tempu. Abi ekipos stengėsi palaikyti kuo aukštesnį tempą ir prisirinko sočiai taškų iš greitų išpuolių. „ICE“ vienu metu skaičiavo septynių taškų pranašumą, tačiau numušus rungtynių tempą, kiek pranašesni buvo „Kauno autobusai“, kurie braukė savo atsilikimą perpus. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:18. Antrojo ketvirčio pradžioje kur kas pranašesni atrodė „Kauno autobusai“, kurie neblogai atrodė gynyboje ir puolime. Jie taip pat puikiai kartojo savo pramestus metimus ir netrukus perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Per likusį kėlinuko laiką komandų pajėgumas vėl išsilygino ir jos sužaidė taškas į tašką. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:47.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir pradėjo skaičiuoti jau dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet jų puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti „ICE“ ekipa, kuri braukė savo atsilikimą iki trijų taškų. Ties tuo šeimininkai nesustojo ir smeigė du greitus tritaškius bei taip susigrąžino pranašumą. Tačiau tuomet „Kauno autobusai“ vėl atkuto ir pelnė dešimt taškų be varžovų atsako. Per likusį kėlinuko laiką kiek geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko kiek sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:73. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo jau ne taip rezultatyviai. Labiau komandų žaidime išryškėjo žaidybinis brokas, pasipylė nemaža gausa klaidų, o komandos žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais. Viso kėlinuko metu komandos žaidė labai apylygiai ir likus žaisti minutę laiko, „Kauno autobusų“ pranašumas buvo tik trys taškai. Tuomet komandos pelnė po du taškus ir likus žaisti 14-ai sekundžių, „ICE“ ekipa turėjo kamuolį savo rankose ir galimybę išplėšti pratęsimą. Visgi, jų tolimas metimas skriejo pro šalį, o „Kauno autobusai“ pergalę įtvirtino baudų metimais. Galutinis rungtynių rezultatas 91:96.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):
“Pirmos varžybos visada tokios būna. Labai jaudinomės žaisdami prieš tokią komandą svečiuose. Varžovų suolelis buvo ilgas, galėjo dažnai keistis. Taip pat jie neblogai pataikė tritaškius. O mes buvome kovingi, drausmingi ir komandiniu žaidimu pabaigoje ir laimėjom rungtynes. Džiaugiamės, kad pirmas blynas neprisvilo, žiūrėsim kaip toliau bus“.

Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „ICE“ ir išlieka nepralaimėję B lygoje (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 21:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nelengvai įveikė „ICE“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:39 val.)„GZP“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Pro Angels“ puikiu puolimu patiesė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)Negausiai susirinkę „Kauno autobusai“ nepasipriešino „GZP“ krepšininkams (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:45 val.)