ICE vs Pro Angels (84:67)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 817

Lapkričio 28 dieną, 20:30 val., V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „ICE“ (šeimininkai) ir „Pro Angels“ (svečiai). Jau pirmoje rungtynių dalyje solidų pranašumą pasiekę „ICE“ krepšininkai po ilgosios pertraukos sėkmingai išlaikė saugią distanciją nuo varžovų ir laimėjo susitikimą rezultatu 84:67 (24:19, 25:12, 11:17, 24:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, o žaidimas vyko gana lygiai. „Pro Angels“ puikiai provokavo varžovų pražangas, tad netrukus jie taškus rinko kone vien baudų metimais. Būtent tai jiems leido išlikti rungtynėse su itin didelį tempą palaikančiais „ICE“. Vis tik rungtynių lūžis įvyko jau antrame kėlinuke, „Pro Angels“ komada sunkiai suspėjo gaudyti „ICE“ krepšininkus, o šie žaibiškai tolo. Skirtumas dar iki ilgosios pertraukos tapo dviženklis, o prasidedant ilgajai pertraukai „ICE“ persvara buvo itin solidi 49:31.

Antroje rungtynių dalyje „ICE“ buvo nutolę net per 20 taškų atstumą, tačiau tuomet komanda stabtelėjo ir nepastebimai varžovai priartėjo iki 9 taškelių. Tačiau tai buvo viskas, „Pro Angels“ šios ribos niekaip neperžengė, o galiausiai komanda vėl paleido varžovus tolyn. „ICE“ rungtynių pabaigoje susigražino nemenką pranašumą ir finišavo laimėdami rungtynes užtikrintu pranašumu 84:67.

Tomas Jonkus („ICE“):

„šiemet komanda įrodinėja, jog gali žaisti su visais. Mūsų stiprybė yra puiki atmosfera, ilgas ir labai įvairiapusiškas suolelis, neturim aiškiai išreikšto lyderio“.

„GZP“ užtikrintai įveikė „Pro Angels“ krepšininkus (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Pro Angels“ užtikrintai įveikė Advokatų kontora „Konsus“ ekipą (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno autobusai“ pervažiavo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„ICE“ įveikė „Akademiją“ ir nutraukė 8 paeiliui pralaimėjimų seriją (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:12 val.)