R2P Sport ‒ S/M vs ICE (71:68)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą

2019 sausio 28 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 588

Pirmadienį, sausio 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „R2P Sport – S/M“ bei svečių „ICE“. Pirmoje rungtynių pusėje savas sąlygas diktavo svečių ekipa, tačiau antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai išlygino kovą ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri smeigė kelis taiklius tolimus metimus, pataikė kelis dvitaškius ir greitai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Skirtumas galėjo būti ir didesnis, bet gana palankius metimus jie prametė. Tuo tarpu aikštelės šeimininkai per pusę ketvirčio sukrapštė vos du taškus. Vėliau „R2P Sport – S/M“ kiek atgaivino savo puolimą bei pagerino gynybą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:18. Antrojo kėlinio metu komandos žaidė gana apylygiai. Į kiekvieną sėkmingą aikštelės šeimininkų atkarpą, “ICE” ekipa atsakydavo taikliu tritaškiu ir taip išlaikė pranašumą savo rankose. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:40.

Trečiojo kėlinio metu „ICE“ ekipa visiškai strigo puolime, nemažai klydo, o tuo tik naudojosi „R2P Sport – S/M“ ekipa, kuri netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir lygino rezultatą. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai jau sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:48. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai įgijo poros atakų pranašumą, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai ir vėl pavijo varžovus. Vėliau „ICE“ ekipa vėl nutolo poros atakų atstumu, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes. Likus žaisti pusę minutės, „R2P Sport – S/M“ ekipa sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir skaičiuoti minimalų pranašumą. Savo ruožtu, svečiai sėkmingai neužpuolė ir du baudos metimus sumetė aikštelės šeimininkai ir likus 14-ai sekundžių, skirtumas tarp komandų buvo jau trys taškai. „ICE“ ekipos lemiama ataka pasibaigė klaida ir pergalę šiandien šventė „R2P Sport – S/M“. Galutinis rungtynių rezultatas 71:68.

„R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:12 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Kauno TPMC“ (76:113) (2019 sausio 22 d., antradienis, 07:52 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„GZP“ atsirevanšavo „ICE“ ekipai (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „ICE“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„KM „Žalgiris““ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2018 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:06 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)